Sprzedać czy dokupić?

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
krzysiekpian

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 13 mar 2011, 12:32
Imię: Krzysztof
Auto: Opel Astra F
Silnik: 1.4 8V C14NZ

Re: Sprzedać czy dokupić?

#11

Nieprzeczytany post autor: krzysiekpian »

Nie wiem, kolego czy firma Boschmann jest dla Ciebie ludzka czy nie, ale ja mam tego producenta model. Konkretnie to: Boschmann Z3-12DVC i jestem bardzo zadowolony, a autko to Astra F Combi.

Morfi

Astro-maniak
Posty: 134
Rejestracja: 28 sty 2009, 22:36
Imię: mam ładne
Auto: Astra
Silnik: X20DTL
Lokalizacja: międzywojewódzki
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Morfi »

krzysiekpian pisze:Nie wiem, kolego czy firma Boschmann jest dla Ciebie ludzka czy nie, ale ja mam tego producenta model. Konkretnie to: Boschmann Z3-12DVC i jestem bardzo zadowolony, a autko to Astra F Combi.
BM kiedyś robił jeden bardzo dobry, podatny na modyfikacje wzmacniacz - 990-ATX. Można z nim było robić cuda, np. z nominalnej mocy 1x600 Watt RMS po dokonaniu kilku przeróbek bez problemu można było dojść do ponad 1 kW, co w tamtych czasach było kosmiczną mocą.


Ps. mnie nie obchodzi co masz, ważne, że TY jesteś z tego zadowolony, bo przecież to o Twoje zadowolenie tutaj chodzi nie o moje. Ja tam jestem ze swojego grania połowicznie zadowolony. Zobaczymy co powiedzą sędziowie na eliminacjach do MP.
CA maniac
Siedzi: Alpine, Nakamichi, Helix, Kicker, Proa, Xtant, Scan Speak, Signat. Teraz tylko strojenie... :D

SPRZEDAM TROCHĘ GRATÓW CA: [External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ