problem ze skrzynią wzmacniaczem i radiem?

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
puzoniasty18

Astro-maniak
Posty: 75
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: rzezawa
Kontakt:

problem ze skrzynią wzmacniaczem i radiem?

#1

Nieprzeczytany post autor: puzoniasty18 »

witam klubowiczów
mam taki problem ze swoim car audio:
radio sony wzmak blaupunkta 400 w i skrzynie własnej konstrukcji.
problem polega na tym że po złożeniu tego wszystkiego grało to miodowo jak na moje oczekiwania:) włosy na głowie się ruszały był przyjemny masaż pleców no i w ogóle fajne odczucie:). działało to tak złożone pewien czas(ok miesiąca, budowałem na używanym wzmaku) teraz mam problem ponieważ włączę radio gra ładnie no i jadę chwilę i już czuję że gra, ale dużo słabiej taki bas jakbym miał wzmaka tylko odrobinę podkręconego. na to podwyższając mu na radiu moc SUB zaczyna znowu dobrze grać i za chwilę znów zanika ten bas i tak w koło ja mu daję mocy na radiu (oczywiście skręcam z powrotem) i wtedy chwile pogra i znowu to samo. tak samo reaguje na podgłaszanie jak mu dam z np 20 level na radiu do 30 i zaraz zmniejsze to gra przez chwile poprawnie a zaraz znowu słabiej. Co o tym myślicie??:) wzmak się przegrzewa czy końcówki mocy czy co to może być?? jak to sprawdzić?? help:)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
ilek8822

Przedstawiciel Regionu
Posty: 3066
Rejestracja: 15 sty 2011, 12:20
Imię: Kamil
Auto: Astra GSI
Silnik: c20xe
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Łagiewniki (koło Wrocławia)

#2

Nieprzeczytany post autor: ilek8822 »

Możliwe że za dużo mocy chcesz mu dać i słabnie. Ale na twoim miejscu sprawdziłbym przy graniu jeszcze jakie spadki napięcia są przy wzmacniaczu.

ODPOWIEDZ