Wytłumienie bagażnika.

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
balon

Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 27 mar 2011, 15:41
Imię: Marcin
Auto: opel astra h 1.8

Wytłumienie bagażnika.

#1

Nieprzeczytany post autor: balon »

Witam. Mam wytłumione dwie pary dzwi, zmieniłem głośniki dołożyłem dobry basik w bagażniku plus wzmacniacz. Wszystko gra porzadnie ale jeśli zrobie troche głośniej i wyjde z auta to jest porażka. Wszystko drży tablica rejestracyjna, i wogóle blacha wydaje taki dziwny odgłos. Na tablice mam pomysłmianowicie podkleje ja matą filcowa i po problemie. Zastanawiam sie czy wytłumienie klapy bagażnika albo nawet i tylnich błotników coś da..?

Awatar użytkownika
ilek8822

Przedstawiciel Regionu
Posty: 3066
Rejestracja: 15 sty 2011, 12:20
Imię: Kamil
Auto: Astra GSI
Silnik: c20xe
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Łagiewniki (koło Wrocławia)

#2

Nieprzeczytany post autor: ilek8822 »

No dać napewno da. Lepszy efekt będzie i w środku, to napewno. No i drgania się zmniejszą, lub ich nie będzie, zależy jaką mocą dysponujesz i jakie ciśnienie masz w środku :) .

Awatar użytkownika
balon

Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 27 mar 2011, 15:41
Imię: Marcin
Auto: opel astra h 1.8

#3

Nieprzeczytany post autor: balon »

Głośniki w dzwiach mają po 60-70 w RMS-sie wzmacniacz dwu kanałowy 350 watt i skrzynia około 16 litrów 350 watt. Szukałem na forum czy ktoś mam podobne (problemy) z takimi drganiami na zewnatrz ale nic nie znalazłem a nie wierze że nikt nie chciałby tego poprawić.

Awatar użytkownika
ilek8822

Przedstawiciel Regionu
Posty: 3066
Rejestracja: 15 sty 2011, 12:20
Imię: Kamil
Auto: Astra GSI
Silnik: c20xe
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Łagiewniki (koło Wrocławia)

#4

Nieprzeczytany post autor: ilek8822 »

Mi nadkola tylne całe grają i klapa bagażnika, ale nie słucham z zewnątrz muzyki także mnie to nie gryzie. Powiem szczerze że nawet przy 350watt w RMS drgania nie powinny być niewiadomo jakie. A chyba na maksa cały czas nie słuchasz.

Sumując, wygłuszenie napewno to zniweluje w większym stopniu. Pochłonie to troche gotówki, no ale coś za coś. Jak masz kase i aż tak Cię to drażni to rób :)

Awatar użytkownika
balon

Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 27 mar 2011, 15:41
Imię: Marcin
Auto: opel astra h 1.8

#5

Nieprzeczytany post autor: balon »

W przyszły weekend biore sie za wugłuszenie bagażnika..zobaczymy jaki bedzie efekt..

ODPOWIEDZ