kabel zasilający wzmak

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
lukanio1989

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 16 lip 2011, 15:49
Imię: Łukasz
Auto: ASTRA G
Silnik: 1.7 DTI
Lokalizacja: ZIĄBKI

kabel zasilający wzmak

#1

Nieprzeczytany post autor: lukanio1989 »

Może już był taki temat tu poruszany ale ja nie mogłem znaleźć nic i tak macie jakieś propozycje jak przeprowadzić kabel zasilający wzmak od akumulatora walczyłem zęby przeprowadzić koło linki od maski ale przegrałem bitwę jest jak narazie 1-0 dla samochody pomocy propozycje proszę:)

Awatar użytkownika
Jarcyk

V.I.P.
Posty: 1118
Rejestracja: 09 sie 2008, 11:39
Imię: Jarek
Auto: Astra J
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie
Pomocny: 4 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Jarcyk »

Dobrze kombinowałeś ale jest idealne miejsce na to,niedaleko zbiorniczka płynu hamulcowego pod maska na ściance masz gumową zaślepkę wielkości 5zł która prowadzi wprost do środka auta ( w dieslu znajduje się za filtrem paliwa),możesz ją jeszcze zlokalizować w środku auta kładąc się pod kierownicą i demontując obudowę nawiewów na nogi,zlokalizujesz ją w okolicach pedału gazu i hamulca powyżej ich.

lukanio1989

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 16 lip 2011, 15:49
Imię: Łukasz
Auto: ASTRA G
Silnik: 1.7 DTI
Lokalizacja: ZIĄBKI

#3

Nieprzeczytany post autor: lukanio1989 »

zrobiłem inaczej no nie chciałem tego tak robić ale po prostu nie mogłem tego zlokalizować i zrobiłem to tak :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
możne kiedyś zmienię miejsce ale na razie nie miejsce pomiędzy zaklejałem ciekłym klejem żeby woda się nie dostawała starałem się jak mogłem a to jest taki mały manual jak by ktoś chciał coś wykminic podobnego co o tym powiecie

ODPOWIEDZ