Astra H - radio dedykowane

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
dominikd6

Astro-maniak
Posty: 155
Rejestracja: 15 gru 2007, 20:24
Imię: Dominik
Auto: Astra GTC / Astra J
Silnik: Z18XER/A16LET
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: TK/KR

Astra H - radio dedykowane

#1

Nieprzeczytany post autor: dominikd6 »

Witam, szukałem dokładnych informacji na temat tego radia - [External Link Removed for Guests] ... 33731.html ale niestety nic nie znalazłem...

Czy może ktoś ma jakieś doświadczenia/wiedzę na temat tego radia? Czy warto je kupować?

Oraz co najważniejsze - czy montując takie radio nie stracę komputera pokładowego? Jak tu jest rozwiązana ta kwestia? Tracę również możliwość wejścia w Test Mode? Sam sprzedający nie jest w stanie mi powiedzieć jak ma się sprawa komputera pokładowego z tym radiem.

adnim

Astro-maniak
Posty: 460
Rejestracja: 11 mar 2011, 9:44
Imię: Piotr
Auto: Opel Astra H kombi 2007/8
Silnik: Z19DTL 137PS 328Nm
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

#2

Nieprzeczytany post autor: adnim »

Nie kupuj tego badziewia, to jest chiński shit !!! Kupiłem takie cos dla ojca. Kiepsko gra, wyświetlacz ma słaby kontrast, bluetoth działa beznadziejnie, wiesza sie to czasami.
Tylko ze ja kupilem bezposrednio od skonsookich i zapłacilem połowe tej ceny !!!
Kup sobie na allegro zestaw CID + CD70 i bedziesz mial o niebo lepszy zestaw.

dominikd6

Astro-maniak
Posty: 155
Rejestracja: 15 gru 2007, 20:24
Imię: Dominik
Auto: Astra GTC / Astra J
Silnik: Z18XER/A16LET
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: TK/KR

#3

Nieprzeczytany post autor: dominikd6 »

Tak też się obawiałem, dlatego wolałem zapytać... Dzięki za wiadomość.

Drążyłem jeszcze temat i znalazłem urządzenie bardziej renomowanego producenta - zenec model 5010

Link na youtuba jak działa - [External Link Removed for Guests] ... yA&index=2

Na stronie polskiej nie ma tego modelu, jednak pisałem do nich maila i jest dostępny w cenie 4500zł do 19.09 potem ze względu na kurs euro cena wzrasta do 5000zł. Oczywiście odpuściłem temat, nie będę kupował stacji dedykowanej w cenie dobrego auta...

Tak jak mówisz, polowanie na CD70 czas zacząć...

ODPOWIEDZ