Astra F - zakup nowych głośników

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
witek6

Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2011, 17:02
Imię: Adrian
Auto: Opel Astra F
Silnik: 1.6 8v
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wlkp

Astra F - zakup nowych głośników

#1

Nieprzeczytany post autor: witek6 »

Witam,

zwracam się do was z prośbą o pomoc w wyborze nowych głośników do samochodu Astra F 92' Sedan. Otóż, z przodu działa tylko głośnik od strony kierowcy, zaś ten drugi jest po prostu zgniły. Z tyłu zaś jest tylko jeden głośnik, też ten od strony kierowcy, a drugiego nie ma wcale, tylko kabelki.

Nie chcę niczego wyimaginowanego. Potrzebuję coś co gra jak te standardowe głośniki . Chciałbym się dowiedzieć co możecie polecić z głośników, przydałby się jakiś link, oczywiście jeden głośnik z przodu i jeden do tyłu.

Przy okazji zapytam, czy aby wymienić głośnik z przodu muszę ściągać tapicerkę. Dostałem się do niego poprzez odkrycie maski plastikowej na zatrzaskach, ale czy da radę również wymienić głośnik przez ten otwór?

Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc.

Awatar użytkownika
ilek8822

Przedstawiciel Regionu
Posty: 3066
Rejestracja: 15 sty 2011, 12:20
Imię: Kamil
Auto: Astra GSI
Silnik: c20xe
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Łagiewniki (koło Wrocławia)

#2

Nieprzeczytany post autor: ilek8822 »

A jakie głosniki masz z tyłu ? Rozmiar? Bo ja mam ze swojego Ori wyciągnięte 13 to za 30zł pp oddam.
witek6 pisze:Przy okazji zapytam, czy aby wymienić głośnik z przodu muszę ściągać tapicerkę. Dostałem się do niego poprzez odkrycie maski plastikowej na zatrzaskach, ale czy da radę również wymienić głośnik przez ten otwór?
Przypuszczam że bez wiekszych problemów powinieneś sobie poradzic :)

witek6

Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2011, 17:02
Imię: Adrian
Auto: Opel Astra F
Silnik: 1.6 8v
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wlkp

#3

Nieprzeczytany post autor: witek6 »

W kwestii handlowej myślę, że się na via gg dogadamy.

Jeśli zaś chodzi o ten otwór, cieszy mnie fakt, iż nie będę musiał tego rozbierać. Boję się, że coś później źle zrobię i będzie kłopot. Zostaje więc głośnik do przodu. Co polecacie, oprócz standardowego rzecz jasna?

ODPOWIEDZ