co sądzicie o tych głośnikach ?

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
wojtas007

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05 lut 2011, 11:10
Imię: wojtek
Auto: Astra F
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Sępólno Krajeńskie

co sądzicie o tych głośnikach ?

#1

Nieprzeczytany post autor: wojtas007 »

chce kupić głośniki do mojej astry do przodu i nie wiem zabardzo jakie . zastanawiam sie nad tymi [External Link Removed for Guests] ... 60347.html lub tymi [External Link Removed for Guests] ... 90237.html tylke te chyba sie nie zmieszcza nie ? bo Głębokość montażu 64mm a w tych pierwszych 45 mm . moze ktos doradzi .pozdrawiam

Morfi

Astro-maniak
Posty: 134
Rejestracja: 28 sty 2009, 22:36
Imię: mam ładne
Auto: Astra
Silnik: X20DTL
Lokalizacja: międzywojewódzki
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Morfi »

sądzę, że powyższe są do d*py. Ale to tylko moje skromne zdanie.
CA maniac
Siedzi: Alpine, Nakamichi, Helix, Kicker, Proa, Xtant, Scan Speak, Signat. Teraz tylko strojenie... :D

SPRZEDAM TROCHĘ GRATÓW CA: [External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
wojtas007

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05 lut 2011, 11:10
Imię: wojtek
Auto: Astra F
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Sępólno Krajeńskie

#3

Nieprzeczytany post autor: wojtas007 »

A jakie byś kolego doradził do przodu w drzwi coś dobrego i za rozsądną cenę. bo mam aktualnie dwu drozne i juz sie sypia i chce basówki . ? Pozdrawiam . bo temte druge chyba sie nie zmieszcza cos mi sie wydaje

Usunięty użytkownik 3235

#4

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Hertz, PowerBass, Helix.

Awatar użytkownika
rafix6814

Astro-maniak
Posty: 331
Rejestracja: 25 lip 2011, 18:13
Imię: Rafał
Auto: astra F
Silnik: 1.7 TDS ISUZU
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: 20 km od Torunia

#5

Nieprzeczytany post autor: rafix6814 »

generalnie jak nie zależy ci aż tak bardzo na jakości dźwięku to tak, sam mam jakies peiying :D no i szału nie ma, nie oszukujmy się głębokiego basu z nich nie wyciągniesz jesli to mozna nazwać basem :lol: ale na szczęście mam jeszcze skrzynie. co do głębokości to chyba to chyba te 45 wejdą w sumie próbowałem zamontować seryjne głośniki od astry G i wyszło na to ze nie mogłem do końca szyby otworzyć ale były nie znacznie głębsze. Wiadomo nie każdego stać na CA za 2000 PLN, gdzieś tu był taki podobny temat.
moja astra [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ