Oryginalne NOWE radia z allegro

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
jacob

Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 21 wrz 2011, 20:03
Imię: Kuba
Auto: Astra H Essentia '04
Silnik: 1,4 benzyna
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław (Długołęka)

Oryginalne NOWE radia z allegro

#1

Nieprzeczytany post autor: jacob »

Jako że w swojej AH mam kaseciaka, tak przeglądam od jakiegoś czasu oferty na CD30 i CD30 mp3
widmo wszystkie z demontażu, ale nie do końca. Natknąłem sie na jednego użytkownika sprzedającego rzekomo nówki (z tyłu widać orginalny karton i intrukcje)
I jak myślicie to rzeczywiście nówki?? Bo cena wyższa jak używek ale dużo niższa jak nowego radia w ASO (chcieli niecałe 2tyś :) )
Wiem że ASO przycinają ale aż taka różnica?
Link aukjci [External Link Removed for Guests]
Ciekawe czy by miał cd30 mp3
Co o tym myślicie?

BTW. Wyczaiłem w instrukcji że do tego CC20 da się podłaczyc telefon Aux in jakieś tam opel etertainmetn system) Dałoby się z tego zrobić jakieś normalne wejście aux in np. w formie jacka???

Usunięty użytkownik 3235

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Według mnie to podany numer katalogowy jest od innego radia niż CD30. CD30 z EPC kosztuje około 1300zł w ASO, natomiast to ponad 3000zł. Dodatkowo cena 3x niższa od nowego CD30, jak dla mnie trochę podejrzana sprawa, choć mogę się mylić.

Nie mniej jednak, jak już zmieniać radio to minimum na CD30MP3, ewentualnie do słuchania muzyki w lepszej jakości CDC40, a jeśli ktoś chce mieć navi to CD70, choć tutaj to już i zmiana wyświetlacza powinna być poczyniona :)

jacob

Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 21 wrz 2011, 20:03
Imię: Kuba
Auto: Astra H Essentia '04
Silnik: 1,4 benzyna
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław (Długołęka)

#3

Nieprzeczytany post autor: jacob »

Co to jest EPC jeśli mogę spytać?
CD30mp3 to ja bym wolał jak juz kupować (chociaż osobiście wole muzykę z CD najlepiej orginałów, no ale w niewygłuszonym aucie i zwykłych głośnikach to i tak dźwięk jakiś niesamowity by nie był) tylko mnie zaciekawiły te aukcje
Mi w ASO podali cenę 1800zł....
Ale łaskawie mogą zaadaptować otwór na "małe radio" (pojęcia DIn1 nie znają) za jedyne 250zł
Ciekawe ile by wzięli za podpięcie techa i wylogowanie
Właśnie podejrzane są te aukcje, no bo niby da się oryginalne części kupić poza Aso taniej ale aż tak, tym bardziej że to jedyny sprzedawca który sprzedaje niby nówki oryginały, przynajmniej ja sie z innym nie spotkałem (wiadomo zawsze lepsza nówka, lasery nie są nieśmiertelne)
Co do CD70, no to ja mam TIDa jeszcze, to bym musiał jeszcze wyświetlacz wymienić, ale wolę navi oddzielną, zresztą planuje zakup tabletu więc to się jeszcze lepiej sprawdzi do nawgacji, zresztą astra w wer essenntia z navi, kto to widział :)

Usunięty użytkownik 3235

#4

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

jacob pisze:Co to jest EPC jeśli mogę spytać?
Electronic Parts Catalogue ;) czyli katalog z częściami.

Montaż radia 1DIN trochę obniża estetykę i funkcjonalność auta, bo tracisz dostęp do trybu serwisowego, choć u Ciebie TID siedzi to i tego nie masz :(

Za wylogowanie radia w ASO biorą około 100-150zł, radio to koszt około 300-400zł jeśli mowa o CD30MP3.

CC20 to ja raz na oczy widziałem, nie mniej jednak jeśli miałbym takie radio to byłaby to chyba pierwsza rzecz jaka by wyleciała z niego, choć nie słucham płyt jakoś namiętnie :)

jacob

Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 21 wrz 2011, 20:03
Imię: Kuba
Auto: Astra H Essentia '04
Silnik: 1,4 benzyna
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław (Długołęka)

#5

Nieprzeczytany post autor: jacob »

To że nie mam radia komponującego się z resztą opla i przede wszystkim wyświetlacza u góry to duży minus, zresztą orginał się fajnie funkcyjnie też komponuje z autem
Wylogować to bym sobie wylogowal poza ASO
Czyli jednym słowem o tych niby nowych radiach nic nie wiadomo, a to ja chyba kiedyś po prostu wyrwę jakąś używkę (średnio po ok 250zł na allegro), moze od razu z lepszym wyświetlaczem? Chociaż do tego to y trza było pół deski wybebeszyć

Wylecieć to powinna w przyszłym roku chłodnica (lekko wycieka (prawie że nic na razie) ale z lekko się może w końcu zrobić bardzo) no i ew. popękany zderzak ale to jak się wkońcu nauczę porządnie parkować :)

Usunięty użytkownik 3235

#6

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Jak masz TID to zmień go na GID, wygląd jest już ok, przy okazji aktywujesz sobie komputer pokładowy. ;) Dużo nie trzeba rozbierać do tego. :)

ODPOWIEDZ