zasilanie głośnikow magnata i wydobycie mocy.

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
astra94'

Astro-maniak
Posty: 85
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:35
Imię: Dominik
Województwo: pomorskie

Re: zasilanie głośnikow magnata i wydobycie mocy.

#21

Nieprzeczytany post autor: astra94' »

nie wiem czy nie kupić grundiga pa 240 . polecany wzmacniacz i mam zamiar dać 50w na przód i 60 (max) na tył. Albo narazie kupie tylko te boschmanny 90w rms na tył zobacze jak na radiu poleci mi to bo teraz mam 30w rms i po prostu może w aucie zrobi sie głośniej i ni będzie potrzeby słuchać głośniej niż te 8 volume

Awatar użytkownika
ilek8822

Przedstawiciel Regionu
Posty: 3066
Rejestracja: 15 sty 2011, 12:20
Imię: Kamil
Auto: Astra GSI
Silnik: c20xe
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Łagiewniki (koło Wrocławia)

#22

Nieprzeczytany post autor: ilek8822 »

Ja nie wiem czy to lenistwo czy o co chodzi. Jest tyle tematów na temat głośników pod radiem że można przebierać, a przebierać. Na elektrode chociaż Kolega raz w życiu zaglądał? Jest tyle tematów że głowa pęka. Ileż można pisać to samo.

Buszmeny to zło. Wzmacniacz pod nie? Żeby sie rozleciały? Wierzysz że mają 90RMS? Podpiąłbym je pod swojego XM na pół mocy i by wystrzeliły. Nie montuje sie głośników z tyłu, w szczególności w półkę. Koniec kropka. Fakt faktem to nie moje pieniądze i moje granie, ale uwierz że warto posłuchać rady tych co już przeszli swoje w tym temacie. Poinwestujesz w takie gów... a potem Ci sie może głupio zrobić jak sie okaże że lepiej gra komuś seryjne audio niż to ustrojstwo za ileś tam $.

Określ się ile masz pieniędzy do wydania i wtedy można sie pytać. Miało być radio, teraz wzmacniacz, głośniki na tył. Ja już widze troche $$. Można coś ukleić. I nie wież że radio z niskiej półki ma taką moc. Radia mają przy dobrych warunkach 17-19RMS na kanał. Droższe np kenie niektóre są mocniejsze, producenci sie chwalą że i 30RMS, ale ja w to niewierze. Są mocniejsze, ale nie chyba na tyle.

astra94'

Astro-maniak
Posty: 85
Rejestracja: 08 sty 2012, 16:35
Imię: Dominik
Województwo: pomorskie

#23

Nieprzeczytany post autor: astra94' »

Spróbuje bez wzmaka dać nowe lepsze głośniki na tył z 50w rms żeby miały lepszej firmy. Chodzi mi tylko o to żeby można było dać głośniej a przy tym żeby nie pukało. Nie chodzi mi o super bass przy którym będzie mi wszystko latać jak na wsi.

frodo

Astro-maniak
Posty: 139
Rejestracja: 26 paź 2008, 0:28
Imię: Err
Auto: Astra F Cabrio Bertone
Silnik: X16SZR
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Biecz

#24

Nieprzeczytany post autor: frodo »

astra94' pisze:Spróbuje bez wzmaka dać nowe lepsze głośniki na tył z 50w rms żeby miały lepszej firmy. Chodzi mi tylko o to żeby można było dać głośniej a przy tym żeby nie pukało. Nie chodzi mi o super bass przy którym będzie mi wszystko latać jak na wsi.

Te mrozy widze jakies depresje powoduj a i ogólne zdenerwowania na forach. To tak oT.

A odnośnie głośników to poszukaj na wujku google jakies forum o car audio albo poczytaj podstawy do CA SQ to sam sie przekonasz:). To suche fakty których należy sie trzymac . Same głośniki lepszej firmy piszesz......hmmmm. Wydawałoby sie że to najlepszy pomysł , ale lepszym jest napędzenie ich wzmacniaczem, wcale nie musi byc drogi, do napędzenie tego wystarczy góra 100/150 zł , coś ze starej serii Kenia albo Alpiny kupic na e bazarku i malina :) . I pamiętaj że im lepsze głośniki tym więcej mocy potrzebują. Jak dasz świetne głośniki bez obdażenia ich mocą to może byc kaszana.......
NIGDY NIE JEŻDŻĘ BEZ RADIA!!!

Moje cabrio -> [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ