Głośniki GMS opinie

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Przemass

Astro-maniak
Posty: 59
Rejestracja: 04 lut 2011, 21:09
Imię: Piotr
Auto: Astra F
Silnik: C16NZ + LPG
Województwo: kujawsko-pomorskie

Głośniki GMS opinie

#1

Nieprzeczytany post autor: Przemass »

Jak w temacie Panowie. Szukam głośników w cenie 150 zł i właśnie GMS dużo zachwalają. Nie oczekuje jakiegoś super efektu ale ma to w miarę grać powiedzmy jak fabryczne lub nieco lepiej. Czy GMS to dobry wybór? Myślę o takich [External Link Removed for Guests] ... 40694.html

Czytałem też o Phonocarach ale pare osób krytycznie sie o nich wypowiedziało i chyba z nich zrezygnuje. PRosze o Pomoc pozdrawiam :P

frodo

Astro-maniak
Posty: 139
Rejestracja: 26 paź 2008, 0:28
Imię: Err
Auto: Astra F Cabrio Bertone
Silnik: X16SZR
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Biecz

#2

Nieprzeczytany post autor: frodo »

rozumiem że mają grac pod samym radyjkiem tak?? i szukasz samych wooferów?
NIGDY NIE JEŻDŻĘ BEZ RADIA!!!

Moje cabrio -> [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Przemass

Astro-maniak
Posty: 59
Rejestracja: 04 lut 2011, 21:09
Imię: Piotr
Auto: Astra F
Silnik: C16NZ + LPG
Województwo: kujawsko-pomorskie

#3

Nieprzeczytany post autor: Przemass »

Tak będą grały pod samym radiem zastanawiam sie czy nie wziąść właśnie tych GMS-ów z aukcji plus tweetery bo oryginalne już poszły sie kochać masz jakieś opinie na temat tych głośników?

frodo

Astro-maniak
Posty: 139
Rejestracja: 26 paź 2008, 0:28
Imię: Err
Auto: Astra F Cabrio Bertone
Silnik: X16SZR
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Biecz

#4

Nieprzeczytany post autor: frodo »

A jakie masz radyjko kolego? za te kase to szału nie ma w wyborze i przy samym radyjq, bo i hertze hsk jak dobrze poszukasz to i za 150 zł dorwiesz ale to nie ta bajka. co do GMSów to za te pieniądze grają odpowiednio ładnie. Tego modelu nie słyszałem. Co do używek i pod samo radio to aktualnie na e-bazarku sa infinity reference, helixy, policytuj moze sie uda:)>noi sprawy podstawowe jak kabelki, wygłuszenie drzwi, apetyt w CA rośnie...
NIGDY NIE JEŻDŻĘ BEZ RADIA!!!

Moje cabrio -> [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Przemass

Astro-maniak
Posty: 59
Rejestracja: 04 lut 2011, 21:09
Imię: Piotr
Auto: Astra F
Silnik: C16NZ + LPG
Województwo: kujawsko-pomorskie

#5

Nieprzeczytany post autor: Przemass »

Kolego radyjko mam takie [External Link Removed for Guests] ... 51358.html LG z USB szału nie ma ale może uda mi sie je sprzedać i kupię jakiego Pionerra . Co do wygłuszenia czy sprawdzi sie gabka akutryczna? Jest znacznie tańsza niż maty a Astra nie będzie że mną aż tak długi czas żeby w nią tak inwestować. Myslałem o czymś takim [External Link Removed for Guests] ... l#delivery tylko nie wiem czy jest sens i będzie z tego jakiś efekt. Chce żeby w miare przyzwoicie grało. BArdziej zaawansowane audio planuje po zmienie auta na coś nowszego. Powiedz mi kolego co myślisz na temat tego radyjka [External Link Removed for Guests] ... 81786.html

frodo

Astro-maniak
Posty: 139
Rejestracja: 26 paź 2008, 0:28
Imię: Err
Auto: Astra F Cabrio Bertone
Silnik: X16SZR
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Biecz

#6

Nieprzeczytany post autor: frodo »

Odnośnie wygłuszania w astrze, kolega z forum opisał to tutaj : viewtopic.php?f=10&t=807627&view=unread#unread . Co do użytych mat możesz zastosować tańsze , np. maty miękkie Boll 4-5 zł za sztuke. W dynamat nie inwestuj jak masz auto zmieniać. Gąbka odpada. Ewentualnie od wewnątrz na zewnętrze poszycie drzwi(tam gdzie jest klamka) po naklejeniu mat bitumicznych , możesz jeszcze przykleic piankę taką jak pod panele.

A co do radyjek to różnica jest miedzy nimi w kolorze i estetyce wykonania firmy. Odnośnie jakości szału nie ma. Raczej polowałbym na używki kenwooda albo alpiny. Warto kupic dobre radyjko bo jak twierdzi zasada CA - najsłabszy element zestawu wpływa na całość. A główny argument za podążaniem w tym kierunku jest to, że przy zmianie samochodu radyjko wyjmujesz i wkładasz stare.
NIGDY NIE JEŻDŻĘ BEZ RADIA!!!

Moje cabrio -> [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Guido

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2012, 14:13
Imię: Maciek
Auto: Mondeo Mk2
Silnik: 2.0 16v
Województwo: łódzkie

#7

Nieprzeczytany post autor: Guido »

Miałem w swoim poprzednim aucie zestaw odseparowany GMSa i odczucia na ich temat mam średnie. Generalnie lubię głośno słuchać muzyki więc jakoś specjalnie ich nie oszczędzałem. Po dość krótkim użytkowaniu jeden z głośników zaczął trzeszczeć. Co do dźwięku to nie ma co wymagać rewelacji - grają poprawnie. Gdybym teraz miał wybrać zestaw odseparowany "niskobudżetowy" to wziąłbym Helixy - znajomy ma i powiem szczerze, że gra to naprawdę przyjemnie.
Poszukiwania ładnej Bertony czas zacząć ;)

frodo

Astro-maniak
Posty: 139
Rejestracja: 26 paź 2008, 0:28
Imię: Err
Auto: Astra F Cabrio Bertone
Silnik: X16SZR
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Biecz

#8

Nieprzeczytany post autor: frodo »

Guido pisze:Po dość krótkim użytkowaniu jeden z głośników zaczął trzeszczeć. Co do dźwięku to nie ma co wymagać rewelacji - grają poprawnie. Gdybym teraz miał wybrać zestaw odseparowany "niskobudżetowy" to wziąłbym Helixy - znajomy ma i powiem szczerze, że gra to naprawdę przyjemnie.
chyba pod piecykiem grały? bo pod radyjkiem jak trzeszczały to im brakowało wacików kolego
NIGDY NIE JEŻDŻĘ BEZ RADIA!!!

Moje cabrio -> [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ