CD400 + USB

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Demax

Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 01 sty 2012, 15:17
Imię: Dawid
Auto: Opel Astra IV
Silnik: 1,6
Województwo: śląskie

CD400 + USB

#1

Nieprzeczytany post autor: Demax »

Czy wyprowadzał ktoś USB do radia model CD400? Obecnie posiadam taką jednostkę ale dowiedziałem się, że opcja USB jest dostępna tylko przy zamówieniu samochodu potem już nie można tego dodać. Wiem, że to ściema dlatego chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was takie coś robił.

ievil

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 08 maja 2012, 17:06
Imię: Bart
Auto: Astra J 2.0CDTI SRI
Silnik: A20DTH
Województwo: Zagranica - UE
Lokalizacja: Kettering, UK

#2

Nieprzeczytany post autor: ievil »

Witam, mam w planie taki mod, jeszcze nie wyjmowalem mojego radia, i chcialem sie podpiac pod temat z pytaniem czy ktos ma fotke tylnego panelu tego radia. Prowadze seriwis komputerowy w UK i w duzej mierze zajmuje sie naprawa elektroniki na plytach glownych w laptopach, mysle ze z swoim pewnym doswiadczeniem moglo by sie to udac, pomocny bylby schemat radia. Widzialem kiedys gdzies na necie CD400 i z tego co pamietam, na tylnym panelu byl port "mini USB", domyslam sie ze jest on nieaktywny, ale chcialem tylko potwierdzic czy inni posiadacze tego radia rowniez posiadaja takowy port na tylnym panelu zanim zabiore sie za demontaz mojego. Dziekuje.
---------------------------------------
Wlasnie zdobylem fotke tylnego panelu CD400 mimo tego prosilbym o potwierdzenie czy wasze radio wyglada podobnie.
Obrazek
na samym dole troszke na prawo od srodka widac port "mini USB"
Co dostaje przyszly ksiadz na 18tke? - dmuchanego ministranta

Fuks

Astro-maniak
Posty: 556
Rejestracja: 14 sty 2008, 17:00
Imię: Mateusz
Auto: Astra K 2017 czerwona 150KM
Silnik: 1.4 XFT
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Polska
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Fuks »

czy da sie wyciagnac RCA z tego radia?

Awatar użytkownika
Richatek

Astro-maniak
Posty: 523
Rejestracja: 16 cze 2011, 8:46
Imię: Błażej
Auto: AJ HB / AK ST
Silnik: A16XER / B14XFT
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska
Pomocny: 1 raz

#4

Nieprzeczytany post autor: Richatek »

Też jestem zainteresowany tym RCA ze środka radia...
A czy na focie na pewno jest CD400? W necie znalazłem inne foto (post niejakiego nesko) -> [External Link Removed for Guests] ... 707/page-2

ievil

Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 08 maja 2012, 17:06
Imię: Bart
Auto: Astra J 2.0CDTI SRI
Silnik: A20DTH
Województwo: Zagranica - UE
Lokalizacja: Kettering, UK

#5

Nieprzeczytany post autor: ievil »

Apropos RCA to na 100% da sie wyprowadzic, jednak trzeba by rozebrac radio i wpiac RCA przed koncowke mocy, generalnie prosty zabieg jednak ja u siebie nie planuje wyprowadzac. Kazdy domorosly elektronik hobbysta bedzie wam w stanie podlaczyc RCA jako sygnal OUT do np. zewnetrznego wzmacniacza.
Zdjecie przedstawia CD400 ale z Opla Merivy, widzialem CD400 bez portu mini USB i stad moja prosba o potwierdzenie jak wygladaja wasze radia.
Co dostaje przyszly ksiadz na 18tke? - dmuchanego ministranta

ODPOWIEDZ