cd 30 i wyświetlacz cid

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
nabial_85

Astro-maniak
Posty: 59
Rejestracja: 27 maja 2011, 18:39
Imię: Przemek
Auto: Opel Astra III GTC
Silnik: 1,9 CDTI 12O KM
Województwo: wielkopolskie

cd 30 i wyświetlacz cid

#1

Nieprzeczytany post autor: nabial_85 »

Panowie mam radyjko Cd 30 i chciałbym do niego dołączyć wyświetlacz Cid który niedawno kupiłem. Wyświetlacz jest wylogowany. Pytanie moje brzmi: czy nie będzie problemu z podłączeniem takiego zestawu? Czy przed zamontowaniem wyświetlacza, muszę wylogować najpierw ten stary? Czy obecność polskiego języka zależy od radia czy od wyświetlacza? Co to jest kod BN? Z góry dzięki. Pozdro

Usunięty użytkownik 3235

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Będzie to działać, natomiast język będzie tylko angielski, z tego co pamiętam to będzie problem z regulacją tonów niskich i wysokich na tym wyświetlaczu (informacje nie będą wyświetlane, więc zostaje regulacja "na ucho"), dostęp do BC tylko z poziomu kierownicy.

Kod BN to jest alphacode (numer identyfikacyjny) tego wyświetlacza, są też wyświetlacze CID o kodzie KS.

Pamiętaj też, że ramka jest potrzebna do tego wyświetlacza ;)

nabial_85

Astro-maniak
Posty: 59
Rejestracja: 27 maja 2011, 18:39
Imię: Przemek
Auto: Opel Astra III GTC
Silnik: 1,9 CDTI 12O KM
Województwo: wielkopolskie

#3

Nieprzeczytany post autor: nabial_85 »

dzięki wielkie Za odpowiedź. A jeśli kupię CD70 lub DVD90 to czy BC będzie działało tak jak dawniej (i czy będą wyświetlane wszystkie informacje na wyświetlaczu np regulacja tonów itp)??? I wcześniejsze pytanie: czy przed logowaniem nowego wyświetlacza muszę wylogować stary?

Awatar użytkownika
Quakow

V.I.P.
Posty: 877
Rejestracja: 21 gru 2006, 21:30
Imię: Tomek
Auto: Astra J ST OPC Line 160+++
Silnik: A20DTH
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3City
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Quakow »

nabial_85 pisze:dzięki wielkie Za odpowiedź. A jeśli kupię CD70 lub DVD90 to czy BC będzie działało tak jak dawniej (i czy będą wyświetlane wszystkie informacje na wyświetlaczu np regulacja tonów itp)??? I wcześniejsze pytanie: czy przed logowaniem nowego wyświetlacza muszę wylogować stary?
Musisz najpierw ustawić tony niskie i wysokie jak ci odpowiadają -potem wylogowujesz stary wyświetlacz i logujesz dopiero nowy -wbijasz także odpowiednie kody do np-komputera ,UHP czy klimy .
A co do języka i tych tonów to ja także mam CID i CD MP3 i tak właśnie mam -sam sobie logowałem w OP-Com i przekazuję odpowiednią procedurę ,
----Diagnozy OP-COM-programowanie także ASTRA J---

ODPOWIEDZ