Astra I Cabrio Jaki sprzęt

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Mlody_Lodz

Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 02 sie 2012, 15:03
Imię: Kamil
Auto: Astra I Cabrio
Silnik: 1.6
Województwo: łódzkie

Astra I Cabrio Jaki sprzęt

#1

Nieprzeczytany post autor: Mlody_Lodz »

Witam od tygodnia jestem posiadaczem Astry I Cabrio. :-) Mam tam jakieś beznadziejne stare radio Panasonica od starego właściciela które wogóle mnie nie zadawala.. Zwracam się do was z zapytaniem Jakie radyjko by było najlepsze i jakie głośniczki :) . W ojca aucie Astra I (lecz jednak Kombi) zakupiłem radyjko Pioneer DEH-4200SD + zestawy hertzy głośniczki. i powiem że nawet nawet lecz jednak i tak za dużo basu jak to mówią Pioneer tak ma. Chciałbym żeby radyjko miało USB, Aux i możliwa karta Pamięci(lecz jednak nie obowiązkowa).
Co powiecie o :
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

Więc czekam na propozycje ;)

Piasek

Astro-maniak
Posty: 124
Rejestracja: 15 sie 2012, 19:39
Imię: Daniel
Auto: Astra F kombi
Silnik: 1,6 8V
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: gdańsk

#2

Nieprzeczytany post autor: Piasek »

ja mam Pioneera deh-5100ub i jest naprawdę fajne radyjko na dodatek można je dość mocno rozbudować np o bluetooth cd-btb200. co do basu to wystarczy się pobawić ustawieniami których ten model ma mnogo.

Awatar użytkownika
kmdg

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 09 sie 2012, 12:39
Imię: Kamil
Auto: Astra F /Astra G
Silnik: 1,6 8v /1,4 16v
Województwo: śląskie

#3

Nieprzeczytany post autor: kmdg »

Ze sprzętem grającym zawsze ciężko doradzać bo każdy ma inne ucho i dla każdego co innego jest dobre. Np ja 3 lata temu przesłuchałem mase radyjek i dla mnie radia Alpine były bezkonkurencyjne. Najlepsze co ci można doradzić to udanie sie do sklepu typu media markt i posłuchania kilku radyjek oraz pomęczenia sprzedawcy.

Od siebie co ci mogę doradzić na co warto zwrócić uwagę :

- wbudowane filtry do cięcia dolnego pasma na głośniki (super sprawa pozwalająca dużo nerwów i kasy zaoszczędzić )
- szybkie USB (niektóre radia nie czytają pamięci z większa liczba danych niż 1gb)
- wyjście usb z tyłu ( z przodu prędzej czy później je oberwiesz o estetyce nie wspominając)
- nie patrz na bajery typu bluetooth , zmienne kolory czy aux to zbędne zabawki w radiu a swój wkład w cene mają
- wygodę użytkowania abyś mógł nim sterować bez odrywania wzroku od jezdni , im mniej przycisków tym lepiej. Duża gała to podstawa.


Opisz co za głośniki masz już w niej czy są fabryczne i czy tylko przodu , przody z sopranami czy cały zestaw.

ODPOWIEDZ