Kupno radia do 300 zł

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
pawel1304

Astro-maniak
Posty: 62
Rejestracja: 03 mar 2011, 20:06
Imię: Paweł
Auto: Astra G sedan
Silnik: Y20DTH

Re: Kupno radia do 300 zł

#11

Nieprzeczytany post autor: pawel1304 »

A nie słyszałeś o dystansach z MDFu???
Powiem szczerze, że nigdy nie spotkałem się z tymi głośnikami, ale podejrzewam, że 165 lepiej grają.
Wygłuszenia drzwi robisz? Jak zrobisz to i tak dystanse musisz dać, bez tego dobrze ci to nie zagra.
[External Link Removed for Guests]
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Mlody_Lodz

Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 02 sie 2012, 15:03
Imię: Kamil
Auto: Astra I Cabrio
Silnik: 1.6
Województwo: łódzkie

#12

Nieprzeczytany post autor: Mlody_Lodz »

nie no mam dystanse bez lipy haha Tylko wiesz no Różnica między 165 a 170 jest taka że 170 są hmm tj."płytsze" w montażu a 165 mają ten magnez jednak wystający i przy nawet dystansach by szyba do samego dołu nie zeszła :( :o


Edit:

A powiedz mi są jakieś maty podobno w castoramach za 60 zł, słyszałeś coś o nich?

A może znasz jakiś inny sposób wygłuszenia tanim kosztem.

pawel1304

Astro-maniak
Posty: 62
Rejestracja: 03 mar 2011, 20:06
Imię: Paweł
Auto: Astra G sedan
Silnik: Y20DTH

#13

Nieprzeczytany post autor: pawel1304 »

Ja u siebie dalem maty boll, zobacz sobie na allegro, wpisz mata 250 x 500 boll, ok 5 zl za sztuke:) niektorzy twierdza ze sa do bani, jednak ja nie narzekam, przekonalem sie. Sa tanie, wiec mozna kupic ich o wiele wiecej i dac podwojna warstwe. Ja wykleilem cale drzwi wewnatrz, a ta blache zewnetrzna (tzn ta pod tapicerka) zrobilem w ten sposob, ze na te duze otwory montazowe przykrecilem takie metalowe plaskowniki, zeby mata sztywno sie trzymala i dalem na calosc podwojna warstwe. I powiem ci ze mialem porownanie do drzwi robionych drogimi matami i nie ma roznicy. Takze smialo polecam ci te maty, latwo sie je kladzie po podgrzaniu na piecyku elektrycznym:) zime i mrozy tez wytrzymaly bez uszczerbku. A efekt po wygluszeniu niesamowity:)
A co do tych glosnikow, nie wiem jak to jest w astrze f z tymi drzwiami, ale widzialem ze wkladaja rozne glebokie glosniki. Ale jak juz kupiles te to ok, moze nawet beda lepsze, nigdy nie mialem z nimi stycznosci, tyle ze te 165 pod wzmacniaczem naprawde ladnie graja, a tu sie okaze. Duzo osob tez narzeka na ostre, metaliczne tweetery w hertzach, ja uwazam ze wcale nie jest tak zle, mi nawet pasuje to brzmienie.
[External Link Removed for Guests]
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Mlody_Lodz

Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 02 sie 2012, 15:03
Imię: Kamil
Auto: Astra I Cabrio
Silnik: 1.6
Województwo: łódzkie

#14

Nieprzeczytany post autor: Mlody_Lodz »

wiesz też zależy co kto uważa. Ponieważ zawsze można to ustawić :) a jak ktoś ma pokręcone coś w radiu a nie ustawi sobie dobrze bo woli ponarzekać to już co innego hehe.

a że tak zapytam to ile Ci wyszło tych mat na drzwi? ;)

pawel1304

Astro-maniak
Posty: 62
Rejestracja: 03 mar 2011, 20:06
Imię: Paweł
Auto: Astra G sedan
Silnik: Y20DTH

#15

Nieprzeczytany post autor: pawel1304 »

No wlasnie nie pamietam, robilem to tak dawno, ze nawet nie pamietam ile ich kupilem. Musialbys zmierzyc drzwi i obliczyc ile bedzie potrzeba.
A co do dzwieku to nie o to chodzi. Ja u siebie duzo glosnikow juz roznych podlaczalem i bez zadnych zmian w ustwieniach kazde zestawy graly inaczej, czasem roznica w brzmieniu byla masakryczna! Niektore maja cieple brzmienie, nawet takie mdle, a znowu inne wyostrzone, twarde. Zalezy tez jakiego gatunku muzyki sie slucha, jedne sa wprost idealne do danego rodzaju muzyki, a przy innym juz wypadaja slabo, i na odwrot:)
[External Link Removed for Guests]
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

ODPOWIEDZ