Jakie radioodtwarzacz wybrać?

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
MareczekAska

Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 26 lip 2011, 22:56
Imię: Marek
Auto: Opel Astra F , Opel Astra G
Województwo: śląskie

Jakie radioodtwarzacz wybrać?

#1

Nieprzeczytany post autor: MareczekAska »

Witam wszystkich klubowiczów mam dylemat potrzebuje fajnego radia za ok 350zł nowe. Jaka markę wybrać czy JVC czy Sony czy coś innego za te pieniądze i jakiś może konkretny model polecacie fajnie by było jak by miało radio podświetlenie na czerwono do podświetlenia zegarów by mi pasowało . Proszę o opinie o markach a szczególnie JVC i Sony pozdrawiam:)

sQcha

Astro-maniak
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2012, 21:58
Imię: Piotr
Auto: Astra F Caravan, Corsa B, Zafira A
Silnik: X16XEL Z12SE Y20DTH
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Dzierżoniów DDZ

#2

Nieprzeczytany post autor: sQcha »

Ja polecam JVC KD-R45 - super stosunek ceny do jakości. Ma USB, CD, rozbudowany equalizer (a nie tylko predefiniowane ustawienia POP, ROCK, itd.)
Mam takie radyjko w Corsie.

W Astrze mam JVC KD-R601 - też mogę polecić, ale chyba nie zmieści się w twoim budżecie. To radyjko ma to co poprzednie, a dodatkowo możliwość dowolnej konfiguracji podświetlenia (sterownie manualnie każdym odcieniem RGB lub 30 predefiniowanych kolorów) co pozwala idealnie wkomponować je w kolorystykę deski rozdzielczej naszego auta. Ma również pilota, wyjście na bluetooth oraz iPod.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2012, 19:12 przez sQcha, łącznie zmieniany 1 raz.

Xaime91

Astro-maniak
Posty: 186
Rejestracja: 16 sie 2012, 11:00
Imię: Jakub
Auto: ASTRA F HB
Silnik: 1.6
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław (Pasikurowice)

#3

Nieprzeczytany post autor: Xaime91 »

ja tez mogę polecić ze swojej strony kenwooda kdc 4051 tez rozbudowane funkcje ustawien basu sopranu itp itd i gra jak dla mnie bardzo ładnie, a w soniaki za taką kwote sie nie pchaj nawet
ONLY ASTRA

ODPOWIEDZ