Nagłośnienie w Astrze H

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
kamrocha

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 08 mar 2009, 12:21
Imię: Kornel
Auto: Opel Astra III
Silnik: 1,7
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztyn || Giżycko
Kontakt:

Re: Nagłośnienie w Astrze H

#11

Nieprzeczytany post autor: kamrocha »

to ja się podpinam pod temat.
mam CD 70 navi i mam opcje na kupienie sub aktywnego. Co muszę dokupić i jak to zrobić aby ładnie to grało. ( proszę tak na chłopski rozum bo w ogóle się na tym nie znam ) z góry dziękuje :)

LifeGuard

Astro-maniak
Posty: 194
Rejestracja: 09 maja 2012, 9:20
Imię: Andrzej
Auto: Astra H
Silnik: 1,6 / Z16 XEP
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Pomocny: 2 razy

#12

Nieprzeczytany post autor: LifeGuard »

636 pisze:panowie pomeczyłem troche forum i podobnych podpowiedzi nie znalazlem

czym zastapic orginalne glosniki pod cd 30 mp3

nie interesuje mnie wymiana radia czy tez wzmacniacze tylko konkrety co pociagnie radio i zeby to zagralo lepiej niz ori

zmienial ktos?
Z tego co udało mi się wyciągnąć z tego forum i już byłem bliski kupna (ale się rozmyśliłem, bo miałem inne wydatki) to podobno polecany zestaw to Hertz ESK 165.

-- 1 lip 2013, o 21:46 --
kamrocha pisze:to ja się podpinam pod temat.
mam CD 70 navi i mam opcje na kupienie sub aktywnego. Co muszę dokupić i jak to zrobić aby ładnie to grało. ( proszę tak na chłopski rozum bo w ogóle się na tym nie znam ) z góry dziękuje :)
Do tego radia nie polecam Ci subwoofera. Tak na chłopski rozum to aby to ładnie grało to musi mieć sygnał sprzed wzmacniacza (tu zonk CD70 nie ma wyjścia takiego), filtr, ale pewnie jest już wbudowany w suba. Do tego grube kable zasilające (z bezpiecznikiem jak najbliżej baterii) bezpośrednio z akumulatora (przez cały samochód), jeden uruchamiający z radia (remote). A potem zestrojenie tego.
Obrazek
[External Link Removed for Guests]

636

Astro-maniak
Posty: 70
Rejestracja: 03 sie 2012, 19:06
Imię: daniel
Auto: Astra TwinTop
Silnik: 1.6
Województwo: małopolskie

#13

Nieprzeczytany post autor: 636 »

no tyle to ja tez doczytalem... ze polecjaa ale potrzeba mnie potwierdzic ze to uciagnie i bedzie dobrze gralo

kamrocha

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 08 mar 2009, 12:21
Imię: Kornel
Auto: Opel Astra III
Silnik: 1,7
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztyn || Giżycko
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: kamrocha »

kamrocha pisze:to ja się podpinam pod temat.
mam CD 70 navi i mam opcje na kupienie sub aktywnego. Co muszę dokupić i jak to zrobić aby ładnie to grało. ( proszę tak na chłopski rozum bo w ogóle się na tym nie znam ) z góry dziękuje :)
Do tego radia nie polecam Ci subwoofera. Tak na chłopski rozum to aby to ładnie grało to musi mieć sygnał sprzed wzmacniacza (tu zonk CD70 nie ma wyjścia takiego), filtr, ale pewnie jest już wbudowany w suba. Do tego grube kable zasilające (z bezpiecznikiem jak najbliżej baterii) bezpośrednio z akumulatora (przez cały samochód), jeden uruchamiający z radia (remote). A potem zestrojenie tego.[/quote]



to troche nie bardzo..wiec musi sie skończyć na wygłuszeniem drzwi

Awatar użytkownika
kikikoko3

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 28 gru 2012, 0:39
Imię: Tomasz
Auto: opel astra h GTC
Silnik: 1.7
Województwo: mazowieckie

#15

Nieprzeczytany post autor: kikikoko3 »

Jak zdemontowac tylny boczek w astra h gtc? Jak wyciagnac glosniki? Help

KaKim

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 01 cze 2013, 13:25
Imię: Kamil
Auto: Astra H GTC
Silnik: 1.8
Województwo: podkarpackie

#16

Nieprzeczytany post autor: KaKim »

Witam, może trochę odświeże temat, ale planuje podziałać coś że swoim audio. Trochę już tu zostało powiedziane, ale mam pytanie odnośnie głośników, bo gdy będę robił wygłuszanie drzwi to chcę od razu zamontować coś lepszego niż seria ale zostawiając oryginalne radio CD 30 MP3.
Tylko pytanie czy radio uciagnie te głośniki:
allegro.pl/2-sztuki-glosniki-hertz-dsk-165-3-zwrotnice-tweter-i3753105999.html

Czy wybrać takie, i jak to będzie działać z oryginalnymi tweter'ami
allegro.pl/hertz-dcx-165-3-nowe-glosniki-16-17cm-120w-krakow-i3754708498.html

Wojti

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 16 kwie 2014, 13:35
Imię: Wojciech
Auto: Astra H
Silnik: 1,7 CDTI
Województwo: śląskie

#17

Nieprzeczytany post autor: Wojti »

Witam, kolega wyżej odświeżył, ale odpowiedzi nie uzyskał, więc ja odświeżę raz jeszcze. Jak większość posiadaczy astry H moje fabryczne nagłośnienie jest mierne. Przeczytałem kilkanaście postów na temat, ale nadal męczy mnie kilka rzeczy.
Po pierwsze posiadam radyjko CD30 i wyświetlacz BID. Postanowiłem zmienić radio na opere i wyświetlacz na GID, ale tak jak czytałem dostanie takie zestawu graniczy z cudem, więc jestem zmuszony kupić wyświetlacz GID do astry i radyjko od vectry osobno (podobno taki zestaw działa z tego co się doczytałem). Oprócz tego wygłuszyć drzwi matami i zmienić głośniki, ale jeszcze nie wiem na jakie. W tym miejscu pojawia się jednak problem gdyż mój budżet jest ograniczony w tej chwili, więc nie jestem w stanie kupić wszystkiego na raz. Stąd moje pytanie czy jak podepnę operę pod wyświetlacz BID to czy będą działać wszystkie podstawowe funkcje i czy jak później bym zmienił na GID to czy by śmigało, w jakiej kombinacji uzyskam największy dźwięk na początku zmiany (opera+fabryczne głośniki+maty czy może CD30+maty+nowe głośniki czy może jeszcze inaczej).
Z góry dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika
Andrevvv

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 17 lut 2014, 20:17
Imię: Andrzej
Auto: Astra H GTC
Silnik: Z16XEP
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów

#18

Nieprzeczytany post autor: Andrevvv »

Witam,
podepnę się pod temat.
Gdzie zakupiliście dystanse głośnikowe? Ktoś z was robił audio w Astrze H gtc?
Czy dystanse z wersji HB pasują do Coupe?

Awatar użytkownika
Yahoo

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 10 maja 2013, 21:56
Imię: Paweł
Auto: Asteroid
Silnik: 1,8
Województwo: małopolskie

#19

Nieprzeczytany post autor: Yahoo »

Witam - również odświerzam temat - zamontował ktoś hertz dsk lub DCX 165-pod CD30MP3?!?
Jak tak to działa to lepiej niż ten oryginalny syf?
Z góry dzięki za info!

adasq

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 08 lis 2014, 18:29
Imię: Adam
Auto: Astra H
Województwo: lubelskie

#20

Nieprzeczytany post autor: adasq »

czy wie ktos moze jak znalesc wtyczke do podlaczenia 7 glosnika, z radia mi wychodzi instalacja, ale na podszybiu nie ma jej, gdzie szukac?

ODPOWIEDZ