Jak wymontować oryginalne Radio Astra G

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
lyrodi

Astro-maniak
Posty: 55
Rejestracja: 06 gru 2012, 22:40
Imię: Daniel
Auto: Opel Astra G
Silnik: 1200
Województwo: dolnośląskie

Jak wymontować oryginalne Radio Astra G

#1

Nieprzeczytany post autor: lyrodi »

Witam
Posiadam oryginalne radio na kasety w astrze II, chciał bym je zdemontować i założyć swoje lepsze :) Tylko jak zdemontować te oryginalne ? Nie posiadam żadnych oryginalnych "drucików" którymi bym to zrobił. Ktoś juz to robił? Jakaś domowa samoróbka :)?? I czy w oryginalne Astra ma kostke ISO, czy muszę dokupić przejściówkę ??

simon23

Astro-maniak
Posty: 1238
Rejestracja: 11 maja 2009, 18:12
Imię: Przemek
Auto: była Asia f-ka jest Volvo v40
Silnik: C16SE +LPG 1.8+lpg
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódzkie/wlkp
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: simon23 »

Opcja szukaj się kłania ;) [External Link Removed for Guests] możesz użyć gwoździ lub drut dogiąć tak jak na foto w temacie z linku ;)

lyrodi

Astro-maniak
Posty: 55
Rejestracja: 06 gru 2012, 22:40
Imię: Daniel
Auto: Opel Astra G
Silnik: 1200
Województwo: dolnośląskie

#3

Nieprzeczytany post autor: lyrodi »

Ok dzięki, czyli powinno działać wszystko jak po prostu podłącze bez kombinowania, data mi do szczęścia nie potrzebna ważne żeby godzina była :). Ale doczytałem gdzieś info że tylne głośniki przestają niektórym grać po podłączeniu nowego radia. Spotkał się ktoś z was z tym ??

Awatar użytkownika
grzechu86tonie

Astro-maniak
Posty: 1284
Rejestracja: 09 cze 2009, 19:17
Imię: Grzegorz
Auto: byla Astra F jest Astra G
Silnik: 1,4 8v / 1,6 8v
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Okolice Ostroleki
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: grzechu86tonie »

w astrze f jak zmienialem z seryjnego na normalnego blaupunkta to trzeba bylo 2 kable zamienic miejscami w kostce nie wiem czy to nie byly plus i minus (mechanik robil). i chuczal tyl, przod i tweetery. pokazywala sie godzina, data tempetarura. a rds byl tylko w radiu. W astrze g powinno byc to samo, w sumie nie dlugo bede zmienial radio to dam znac czy byly problemy
kupie podłokietnik przód astra g

ODPOWIEDZ