Którędy puścić zasilanie??

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
dyma3

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 12 paź 2012, 19:49
Imię: Łukasz
Auto: Astra GTC 1.6 Turbo
Silnik: 1.6 Turbo
Województwo: małopolskie

Którędy puścić zasilanie??

#1

Nieprzeczytany post autor: dyma3 »

Koledzy planuję rozbudowę mojego CA w Astrze GTC, zanim jednak się za to wezmę potrzebuję wstępnych informacji. Na początek w jaki sposób poprowadzić zasilanie do wzmacniacza w bagażniku oraz skąd wziąć sterowanie??

seb94

Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 26 wrz 2012, 20:33
Imię: Sebastian
Auto: Astra F Caravan 95r. Club
Silnik: C16NZ
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Zduńska Wola

#2

Nieprzeczytany post autor: seb94 »

+ i - do wzmacniacza to puść progiem od tej strony od której wiązka przechodzi do komory silnika w takim gumowym "czymś"\

remote to z radia jeśli masz akcesoryjne, a jeśli oryginał to z + który załącza radio

mateusz2920

Astro-maniak
Posty: 84
Rejestracja: 04 paź 2012, 23:15
Imię: Mateusz
Auto: Astra F 1.4 LPG
Silnik: C14NZ
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Glinianka/Mińsk Maz.

#3

Nieprzeczytany post autor: mateusz2920 »

Zasilanie jak zwykle progiem tak jak wiązka elektryczna. Jak będziesz puszczał sygnałowe to pamiętaj aby oddzielić te kable bo już widział kilka instalacji że sygnałowe szły obok elektrycznych i przez to zakłócenia. Najlepiej je puścić z prawej strony tunelu tam nie ma żadnych kabli.
Car Audio montaż i fachowe doradztwo tel.694-073-811

[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Pietrii

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 08 lis 2012, 17:43
Imię: Damian
Auto: Astra F
Silnik: 1.7 TDS 82KM
Województwo: dolnośląskie

#4

Nieprzeczytany post autor: Pietrii »

seb94 pisze:+ i - do wzmacniacza to puść progiem od tej strony od której wiązka przechodzi do komory silnika w takim gumowym "czymś"\

remote to z radia jeśli masz akcesoryjne, a jeśli oryginał to z + który załącza radio
Tylko plus się ciągnie do wzmacniacza a minus w bagażniku najkrótszą możliwą drogą do jakiejś śruby. Najlepiej żeby nie miał więcej jak 50 cm. Ja podłączyłem do śruby która służy za blokadę kanapy tylnej. Dziurę na kabel masz po prawej stronie na górze na ścianie za silnikiem.

ODPOWIEDZ