Astra F radio kiepsko odbiera fale

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
nofack

Astro-maniak
Posty: 55
Rejestracja: 08 kwie 2015, 10:45
Imię: Krzysiek
Auto: Opel Astra F
Silnik: X14XE
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 1 raz

Re: Astra F radio kiepsko odbiera fale

#51

Nieprzeczytany post autor: nofack »

Eh ciekawe czy u mnie zdalo by egzamin w samochodzie, bo tez mam sam kabel bez wzmacniacza :)
Wzialem inne radio od kolegi zobacze jak ono bedzie grac przynajmniej te podstawowe stacje a on zobaczy moje:)
Potrzebuje dekielki / zaslepki aluminiowe do felg 13'' o srednicy 152mm z dziura w boku na srube mocujaca, KTOŚ? COS?

Awatar użytkownika
grzechu86tonie

Astro-maniak
Posty: 1284
Rejestracja: 09 cze 2009, 19:17
Imię: Grzegorz
Auto: byla Astra F jest Astra G
Silnik: 1,4 8v / 1,6 8v
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Okolice Ostroleki
Kontakt:

#52

Nieprzeczytany post autor: grzechu86tonie »

jakies 3 -4lata temu kupilem uzywane balupunkt santa cruz za 100zl, gra az milo po dzis dzien a obsluga jak konstrukcja cepa. Radia sciaga w miare na jakiejs "tuningowej" antenie. Byla taka z autem, krutsza od seryjnej.
kupie podłokietnik przód astra g

nofack

Astro-maniak
Posty: 55
Rejestracja: 08 kwie 2015, 10:45
Imię: Krzysiek
Auto: Opel Astra F
Silnik: X14XE
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 1 raz

#53

Nieprzeczytany post autor: nofack »

A no chyba ze tak :) Zobaczymy co moje pokaze w sumie nie jest zle zeby tylko odbieralo dobrze i muzyka z USB smigala i jest ok cudow nie potrzebuje :) Ale ucho mam troche wyczulone na szumy co mnie denerwuje :/
Potrzebuje dekielki / zaslepki aluminiowe do felg 13'' o srednicy 152mm z dziura w boku na srube mocujaca, KTOŚ? COS?

Elektronit

Astro-maniak
Posty: 515
Rejestracja: 30 mar 2014, 4:02
Auto: Astra F
Silnik: x16szr
Województwo: pomorskie

#54

Nieprzeczytany post autor: Elektronit »

Mi się GammaV podoba. Jak będę coś kombinował kiedyś, to se takie wmontuję. A na razie mam starego Soniacza z lat 90-tych. i chodzi igła na sedanowej antenie.
Ludzie dzielą się na dwie grupy. Na tych co mają Z19DT i tych co maja 1.9CDTI EcoTec.

Awatar użytkownika
grzechu86tonie

Astro-maniak
Posty: 1284
Rejestracja: 09 cze 2009, 19:17
Imię: Grzegorz
Auto: byla Astra F jest Astra G
Silnik: 1,4 8v / 1,6 8v
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Okolice Ostroleki
Kontakt:

#55

Nieprzeczytany post autor: grzechu86tonie »

A poruszaj antena moze cos jest z nia nie tak, wczoraj tacie ustawialem radio w polowce i tez kiedys zbieralo super, a teraz nawet na auto nie zatrzymywalo sie na stacjach. Okazalo sie ze sam bat cos w sobie raz laczy raz nie.
kupie podłokietnik przód astra g

nofack

Astro-maniak
Posty: 55
Rejestracja: 08 kwie 2015, 10:45
Imię: Krzysiek
Auto: Opel Astra F
Silnik: X14XE
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 1 raz

#56

Nieprzeczytany post autor: nofack »

wiesz co, dostalem sie tam do anteny gdzie jest mocowana do dachu od lampki bagaznika, sprawdzalem tam to polaczenie i jest ok, jak odpiąłem kabel w tamtym miejscu to bylo gorzej jak podlaczylem to bylo ok ale nic poza tym tam nie znalazlem :/ ruszalem itd nawet elektryk sprawdzal i no mowil ze no nie mozliwe zeby byl przerwany czy cos wszystko jest ok, widocznie tak bylo juz z tym ze chyba zadne radio nie bedzie dobrze dbierac w tym samochodzie, lub moze jakies z gornej polki albo musial by byc ten wzmacniacz do tego i moze wtedy...innej opcji no nie ma chyba
Potrzebuje dekielki / zaslepki aluminiowe do felg 13'' o srednicy 152mm z dziura w boku na srube mocujaca, KTOŚ? COS?

Elektronit

Astro-maniak
Posty: 515
Rejestracja: 30 mar 2014, 4:02
Auto: Astra F
Silnik: x16szr
Województwo: pomorskie

#57

Nieprzeczytany post autor: Elektronit »

Czyli kabel OK. A jak wykręcisz bat, to zero różnicy? To zamia bata daj kawał drut na próbę. Moze sam bat jest ułamany w srodku.
Ludzie dzielą się na dwie grupy. Na tych co mają Z19DT i tych co maja 1.9CDTI EcoTec.

nofack

Astro-maniak
Posty: 55
Rejestracja: 08 kwie 2015, 10:45
Imię: Krzysiek
Auto: Opel Astra F
Silnik: X14XE
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 1 raz

#58

Nieprzeczytany post autor: nofack »

wiesz co jak bat wykrece to nie ma roznicy, bo zasieg moze lapac nawet sama podstawka anteny czy kawalek kabla co jest podlaczony do radia, bat gosciu tez chyba z 3 wymienial moj poprzednik samochou :) a bat jest chyba 40cm dluzszego cyba nie ma :/
Potrzebuje dekielki / zaslepki aluminiowe do felg 13'' o srednicy 152mm z dziura w boku na srube mocujaca, KTOŚ? COS?

Elektronit

Astro-maniak
Posty: 515
Rejestracja: 30 mar 2014, 4:02
Auto: Astra F
Silnik: x16szr
Województwo: pomorskie

#59

Nieprzeczytany post autor: Elektronit »

No ale zaraz. No to odpinasz kabel od podstawki wewnątrz i jet różnica - czyli kabel OK i to ja rozumiem. Potem jest podstawka i już za nią nie ma różnicy. No to coś jest z nią nietak.
Ludzie dzielą się na dwie grupy. Na tych co mają Z19DT i tych co maja 1.9CDTI EcoTec.

Awatar użytkownika
marwisn

ex-Staff
Posty: 4598
Rejestracja: 18 cze 2012, 19:46
Imię: Marcin
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.4 TSI
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 26 razy
Kontakt:

#60

Nieprzeczytany post autor: marwisn »

Weź metr przewodu, odkręć bat anteny od podstawki i zawiń odizolowany koniec drutu na gwincie gdzie nakręca się bat.

Jak się poprawi to masz ten bacik od anteny jakiś byle jaki.
DO - AF - ZA - AH - AK - SL

[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ