Oszczędny zestaw za seryjne głośniki

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
resident_vip

Astro-maniak
Posty: 55
Rejestracja: 05 paź 2011, 21:06
Imię: Paweł
Auto: Astra III
Silnik: 1.9 cdti 120
Województwo: łódzkie

Oszczędny zestaw za seryjne głośniki

#1

Nieprzeczytany post autor: resident_vip »

Witam wszystkich. Mam w swojej astrze seryjny zestaw głośników z radiem CD-30. Z przodu odseparowane z tyłu współosiowe. Wersja auta enjoy. Nie wiem czy ma to znaczenie. I chciałbym poprawić sprzęcik, ale możliwie najmniejszym kosztem bez wymiany radia. Tak myślalałem nad wytłumieniem drzwi + jakiś zestaw powerbass za odseparowany za 300 zł + jakiś wzmacniacz. Ogólnie do wydania max. absolutny 1000 zł. Najlepiej 600-700 zł. Czy to jest w ogóle możliwe żeby osiągnąć coś znacznie ciekawszego od seryjnych głośników czy szkoda z taką kasą się bawić w ogóle bo i tak różnica będzie słaba ? Albo może coś polecicie jak to rozegrać ?

Awatar użytkownika
polin

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 08 sty 2012, 22:10
Imię: Robert
Auto: Zafira B
Silnik: Z18XER
Województwo: śląskie

#2

Nieprzeczytany post autor: polin »

zmień radio (wylogowane cdc40 z VC można kupić za 250-350 pln) + wygłuszenie drzwi i usłyszysz różnicę ;-)

resident_vip

Astro-maniak
Posty: 55
Rejestracja: 05 paź 2011, 21:06
Imię: Paweł
Auto: Astra III
Silnik: 1.9 cdti 120
Województwo: łódzkie

#3

Nieprzeczytany post autor: resident_vip »

A będzie współpracować z moim wyświetlaczem takie radio od vectry cdc40 opera ?? mam taki wyświetlacz w astrze :? Obrazek

Awatar użytkownika
polin

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 08 sty 2012, 22:10
Imię: Robert
Auto: Zafira B
Silnik: Z18XER
Województwo: śląskie

#4

Nieprzeczytany post autor: polin »

BID nie obsłuży operki, usiałbyś zmienić również wyświetlacz (na GID). Jakbyś zdecydował się na wymianę kompletu to "parka" z jednego auta nie musiałaby nawet być wylogowana więc koszt porównywalny z kosztem samego wylogowanego radia.

Ale operę z AH/ZB bardzo ciężko dostać, do VC jest tego więcej - często właśnie w komplecie z wyświetlaczem z jednego auta ale GID do VC jest inny i nie będzie pasował do AH/ZB.

Tak więc najprędzej skompletujesz radio z VC (sam mam jedną na zbyciu Delphi-Grundig czyli bardzo rzadka wersja z mp3 i aux, jak coś to pisz na PW) i sam wyświetlacz GID z AH/ZB.

ODPOWIEDZ