Astra J którędy kabel do zmaka,rozpoznanie kabli iso CD400

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
astrocholi

Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 18 sty 2014, 10:20
Imię: robert
Auto: astra j
Silnik: 1400
Województwo: kujawsko-pomorskie
Pomocny: 1 raz

Astra J którędy kabel do zmaka,rozpoznanie kabli iso CD400

#1

Nieprzeczytany post autor: astrocholi »

Witam jestem tu nowy na forum tak że z góry za błędy sorry. Niedawno nabyłem astre jay 1.4T mam zamiar poprawić fabryke i zmienić głośniki w przodzie pod zmaka i sub do kufra. Miało by to wszystko pracować pod fabrycznym odtwarzaczu CD400. Tu moje pytanie którędy przeciągnąć przewód od aku do zmaka?Jak rozpoznac przewody kostki iso (CD400) by podłączyć konwerter rca bo z tego co wiem to radio nie ma wyjscia czincz? Może ktoś z was przerabiał ten temat w swojej jay? Co do samego sprzętu to też jeszcze nie wiem co kupić by było dobrze.

Vercyngetoryx

Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 04 sty 2014, 11:11
Auto: Astra rdza
Silnik: 1,2
Województwo: łódzkie

#2

Nieprzeczytany post autor: Vercyngetoryx »

przewod zasilania od aku ciagniesz pod podszybiem i potem w dol do progu i do bagaznika pamietaj dan bezpiecznik 15 cm od akumulatora na przewodzie ( zboczenie CA )
mase biezesz ze sruby bagaznika do wzmaka

jak dobrze pamietam srodkowa kostka to wyjscie na glosniki ( niech ktos mnie poprawi jesli sie myle bo nie znam tego modelu ale tak jest w 90 % przypadkow ) to pod te kable podlaczasz konwerter na RCA
zazwyczaj iso a 5 pin to niebieski kabel to antena elektryczna pod nia podpinasz wzbudzenie wzmaka taki jedbozylowy cienki kablek ( coby caly czas nie dzialal a dopiero po wlaczeniu radia )
do wzmaka podlaczasz rca i lecisz z nimi do konvertera a z niego do kabli z kostki
kable do glosnikow tez ciagniesz progami do zwrotniy a z nich na poszczegolne glosniki

przy okazji wyglusz drzwi warto wydac te pare groszy a boczki i tak masz juz rozebrane podczas montażu glosnikow

czas roboty 1 dzien na spokojnie bez szalenstw


pogladowe kostki ISO

Obrazek

Kaczmir

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 24 sty 2014, 21:18
Imię: Rafal
Auto: Astra j
Silnik: 1.7 CDTI
Województwo: podkarpackie

#3

Nieprzeczytany post autor: Kaczmir »

Koledzy jak Moge znalezc kable iso do CD 400 zmieniam radio I nie Moge nigdzie znaleźć takiego kabla :/
Pomoże ktos?

ODPOWIEDZ