Siemens ncdr 1100 z tuba basowa i wzmacniaczem.

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
Wilk07

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2014, 17:39
Auto: Astra G
Silnik: Z18XE
Województwo: mazowieckie

Siemens ncdr 1100 z tuba basowa i wzmacniaczem.

#1

Nieprzeczytany post autor: Wilk07 »

Witam! Ostatnio nabylem Opla Astre z 2002 roku z radiem siemens ncdr 1100. Z poprzedniego samochodu zostala mi tuba basowa ze wzmacniaczem i radyjkiem. Czy jest mozliwosc podpiecia tych dwoch elementow do radyjka, czy raczej trzeba zakladac nowe?

Temat przeniesiony do właściwego działu.
Dido2@

Awatar użytkownika
xxvvcc

Astro-maniak
Posty: 839
Rejestracja: 02 lut 2014, 19:38
Auto: Astra J, Corsa D
Silnik: A16LET, Z12XEP
Województwo: zachodniopomorskie
Wdzięczny: 4 razy
Pomocny: 22 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: xxvvcc »

Wszystko da się zrobić.
Radze udać się do specjalistów w tej dziedzinie.
No chyba że chcesz ryzykować i sfajczyć audio lub mieć non stop rozładowany akumulator. ;)

Awatar użytkownika
Wilk07

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2014, 17:39
Auto: Astra G
Silnik: Z18XE
Województwo: mazowieckie

#3

Nieprzeczytany post autor: Wilk07 »

Mialem nadzieje ze ktos juz probowal podlaczac i da jakies wskazowki lub odrazu stwierdzi ze nie ma mozliwosci. Jezeli udawac sie do specjalistow to raczej juz obudowac tube, wygluszyc samochod i wymienic glosniki co jak wiadomo kosztuje. A jak to mowia ryzyk-fizyk moze sie uda :)

Awatar użytkownika
Muttley

Astro-maniak
Posty: 364
Rejestracja: 31 sty 2014, 20:20
Auto: Astra J
Województwo: śląskie

#4

Nieprzeczytany post autor: Muttley »

Kolego jeśli nie masz tam wejścia na cinche a nie masz z tego co pooglądałem w necie to masz coś takiego jak mini iso, z mini iso da się spokojnie kupić przejściówkę na cinche i pod to podłączasz wzmaka, nie powinno się nic spalić bo masz bezpiecznik w radiu więc myślę że bedzie działac. w seryjnych radyjkach w vectrach i astrach h dało się tak zrobić więc tutaj też problemu nie widzę :) lecz dla lepszego grania polecam zmienić radio na coś lepszego, możesz też kupić takie, które obsługuje wyświetlacz i sterowanie z kierownicy :)

ODPOWIEDZ