Podłączenie AUX do wzmacniacza lub radia

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
myju

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 12 sie 2013, 23:57
Imię: Paweł
Auto: Astra F GSi
Silnik: 2.0 8v
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Lipinki Łuż/Żary

Podłączenie AUX do wzmacniacza lub radia

#1

Nieprzeczytany post autor: myju »

Posiadam radio LG LAC-M1600R i wzmacniacz Blaupunkt GTA 4 Special 750, radio nie posiada wejścia AUX ani USB, za każdym razem muszę nagrywać muzykę na płyty, czy jest możliwość aby podłączyć smartfona za pomocą kabla AUX do wzmacniacza lub przerobić radio ?
Schemat wzmacniacza:
Obrazek
Z radia wychodzą dwa kable czincz, biały i czerwony ale przy wzmacniaczu jest jakieś rozgałęzienie i z tych dwóch kabli robią się 4 (2 czerwone i 2 białe) i są podłączone do wzmacniacza.
Posiadam transmiter FM ale jakoś dźwięku jest niezadowalająca.

Awatar użytkownika
rafix6814

Astro-maniak
Posty: 331
Rejestracja: 25 lip 2011, 18:13
Imię: Rafał
Auto: astra F
Silnik: 1.7 TDS ISUZU
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: 20 km od Torunia

#2

Nieprzeczytany post autor: rafix6814 »

tak na szybko to podłącz wyjscie z komóry znaczy ze słuchawek pod czincz w wzmacniaczu jakas przejściówka napewno bedzie na alledrogo, zostaje jeszcze kwestia sterowania wz "rem" ale to jakis przełącznik sobie zamontuj
moja astra [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
myju

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 12 sie 2013, 23:57
Imię: Paweł
Auto: Astra F GSi
Silnik: 2.0 8v
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Lipinki Łuż/Żary

#3

Nieprzeczytany post autor: myju »

Sprawdziłem już to co mówiłeś, podłączyłem kabel AUX do fona a czincz do wzmacniacza , jest straszny szum, trzaski i cicha muzyka, po odłączeniu kabla i podłączeniu radia tak jak było wcześniej nie mogłem odpalić auta, wyświetlała się na wyświetlaczu MIDA literka F i rozrusznik kręcił a auto nie odpalało ale odczekałem chwilę tak około 3 minut i odpaliło :) Wzmacniacz jest jakoś połączony z radiem, bo jak radio było wyłączone to nic nie było słychać dopiero po włączeniu radia były te trzaski i szum i bardzo cicha muzyka. :?
Jakieś inne pomysły ?

ODPOWIEDZ