Alpine CDA-9812RB kłopot z bassem

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
masaman

Astro-maniak
Posty: 1182
Rejestracja: 11 lut 2012, 12:09
Ostrzeżenia: 2
Imię: Piotr
Auto: Vectra B
Silnik: X20DTH
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Rejowiec Fabryczny

Re: Alpine CDA-9812RB kłopot z bassem

#11

Nieprzeczytany post autor: masaman »

rajdowy, dzisiaj pójde rozpracowywać radio. Jak narazie przyciszyłem trebles, bo jest konkretny i pojawił się lekki bas:) Narazie nie jest źle, ale powinno być lepiej !
Dorwałem manuala w jezyku angielskim, który wydrukowalem oraz mam pare wskazówek od kolegi z VKP. Jak rozpracuje radio to dam znac i pójdzie filmik jak to gra

Rajdowy, wiec sprawdzałem radio, loudness nie ma, ale mozna bass ustawić, że nie wali jak głupi, ale muzyka gra z sensem. Również bawiłem się funkcją time corr. super sprawa:)
Do bassu potrzebna napewno jest tuba, którą bede niedlugo szukał

masaman

Astro-maniak
Posty: 1182
Rejestracja: 11 lut 2012, 12:09
Ostrzeżenia: 2
Imię: Piotr
Auto: Vectra B
Silnik: X20DTH
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Rejowiec Fabryczny

#12

Nieprzeczytany post autor: masaman »

Rajdowy, wiec sprawdzałem radio, loudness nie ma, ale mozna bass ustawić, że nie wali jak głupi, ale muzyka gra z sensem. Również bawiłem się funkcją time corr. super sprawa:)
Do bassu potrzebna napewno jest tuba, którą bede niedlugo szukał

Awatar użytkownika
Rajdowy

Astro-maniak
Posty: 2535
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:16
Imię: Łukasz
Auto: Astra F Caravan dB
Silnik: X16SZR
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Rajdowy »

masaman pisze:Rajdowy, wiec sprawdzałem radio, loudness .
Do bassu potrzebna napewno jest tuba, którą bede niedlugo szukał
Nie ma funkcji loudness? Jest to pierwszy model jaki napotkałem. Normalnie zaskoczony jestem że Alpine taki numer zrobił :roll:
Ja mam dwa głośniki basowe na sprzedaż jak co Boschman-Tyrant 30cm(12") 350 rms/700 max. jak co to priv ;)
--> CICHE SAMOCHODY ZABIJAJĄ DZIECI...BASS RATUJE ŻYCIE <-- VIBE BLACK AIR INNOVATIVE BASS ENCLOSURES & TARAMPS AMPLIFICADORES

certino

Astro-maniak
Posty: 213
Rejestracja: 18 lut 2014, 19:21
Auto: Astra H
Silnik: Z14XEP
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

#14

Nieprzeczytany post autor: certino »

Bo tam funkcja loudness jest absolutnie nie potrzebna. Jest MX, a nawet jak się go wyłączy radio ładnie zagra. Miałem takie w poprzednim aucie i byłem przez 6 lat mega zadowolonym użytkownikiem. A w połączeniu ze wzmakiem to miodzio.

ODPOWIEDZ