Tweetery do Mojej Asi :)

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
goru1

Astro-maniak
Posty: 357
Rejestracja: 29 gru 2013, 19:36
Imię: Adam
Auto: Astra G
Silnik: X18XE1
Województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: Tweetery do Mojej Asi :)

#11

Nieprzeczytany post autor: goru1 »

zależy jakie masz radio, bo te lepsze już Alpinki np mają filtry. U mnie np Kenwood nie ma filtrów bo to zwykłe radio na USB, fakt ze gra fajnie ale np jak ustawiam bass, podbicie basu, czy coś innego to idzie na wszystkie głośniki jakie są podłączone, ja mam wzmaka z subem jeszcze, w radiach z filtrami oddzielnie ustawiasz dla każdego głośnika jego tony, a u mnie... dlatego muszę zmniejszyć bas w radiu by 16tki w drzwiach nie pukały tylko grały swoim pasmem a we wzmaku dałem lepsze ustawienia basu dla suba.

Mktronix

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 13 cze 2011, 14:54
Imię: Marek
Auto: Astra F a teraz i G
Silnik: Y17TD
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

#12

Nieprzeczytany post autor: Mktronix »

Witam na szczeliny między dystansami a blachą dobrze sprawują się uszczelki samoprzylepne sylikon będzie dobry jak nie będziemy demontować dystansów. A co do wzmacniacza proponuje kupić jakąś dobrą 2 kanałówkę z opcją mostkowania jak nie będzie rozbudowywany system o tylne głośniki w drzwiach . Co pozwoli napędzić jeden bądź dwa głośniki nisko tonowe.
Powiedz mi jaki masz budżet na suba i czy wchodziło by w grę zrobienie go samemu czy będzie to gotowy produkt. A i najważniejsze jaką muzykę lubisz słuchać ??

Mktronix

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 13 cze 2011, 14:54
Imię: Marek
Auto: Astra F a teraz i G
Silnik: Y17TD
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

#13

Nieprzeczytany post autor: Mktronix »

Witam na szczeliny między dystansami a blachą dobrze sprawują się uszczelki samoprzylepne sylikon będzie dobry jak nie będziemy demontować dystansów. A co do wzmacniacza proponuje kupić jakąś dobrą 2 kanałówkę z opcją mostkowania jak nie będzie rozbudowywany system o tylne głośniki w drzwiach . Co pozwoli napędzić jeden bądź dwa głośniki nisko tonowe.
Powiedz mi jaki masz budżet na suba i czy wchodziło by w grę zrobienie go samemu czy będzie to gotowy produkt. A i najważniejsze jaką muzykę lubisz słuchać ??

ODPOWIEDZ