Car audio w astrze H, czyli dopasowanie wzmaka itd.

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Wojti

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 16 kwie 2014, 13:35
Imię: Wojciech
Auto: Astra H
Silnik: 1,7 CDTI
Województwo: śląskie

Re: Car audio w astrze H, czyli dopasowanie wzmaka itd.

#11

Nieprzeczytany post autor: Wojti »

Myślę, że gorzej niż mam obecnie nie będzie grało. Jest to pewne ryzyko i eksperyment z mojej strony, ale w sumie na tym to polega, czyż nie? Sprawdzać różne metody i wybrać najlepszą i przy okazji nie wydać wartości auta na CA choć pewnie znajdą się i tacy, którzy tak robili. A co do wytłumienia to naturalnie od razu razem ze zmianą głośników lecą maty. Pisałem o nich, ale jak widać ta treść zginęła w reszcie tekstu ;) .

certino

Astro-maniak
Posty: 213
Rejestracja: 18 lut 2014, 19:21
Auto: Astra H
Silnik: Z14XEP
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

#12

Nieprzeczytany post autor: certino »

Dajesz 40 A bezpiecznik przy aku, kabel 10 mm^2 styknie, jak chcesz mieć większy zapas daj 16 mm^2.

Wojti

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 16 kwie 2014, 13:35
Imię: Wojciech
Auto: Astra H
Silnik: 1,7 CDTI
Województwo: śląskie

#13

Nieprzeczytany post autor: Wojti »

Plan się rozsypał. Postanowiłem najpierw zmienić same głośniki z przodu i wytłumić drzwi. Różnica na pewno będzie słyszalna, a jak nie będzie wystarczająca to pozostaje mi na wzmacniaczu podpiąć suba i wrzucić do bagara albo słyszałem też od znajomego, że mógłbym pod siedzenia wrzucić aktywne suby. Póki co to tylko gdybanie, gdyż fundusze się skończyły :lol:
Koledzy powiedzcie mi natomiast inną rzecz. Czy jest możliwe zrobienie sterowania komputera z kierownicy żeby móc wymienić radio na inne i nie fabryczne, a nie stracić komputera pokładowego?

ODPOWIEDZ