CD70 Navi głośność

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Mustaine

Astro-maniak
Posty: 114
Rejestracja: 02 cze 2014, 12:44
Imię: Maciek
Auto: Astra H Cosmo
Silnik: Z16XEP
Województwo: mazowieckie

CD70 Navi głośność

#1

Nieprzeczytany post autor: Mustaine »

Witam, to mój pierwszy post, jesli cos napisze nie tak to proszę o wyrozumiałość;)

Chciałem Was zapytać o głośność radia/ cd po włączeniu zapłonu.. otóż u mnie jest inna zaraz po odpaleniu auta niż po przekręceniu pokrętła z głośnością, jest również zmiana w jakości dźwięku tzn jak przekręce gałką na obojętne czy cichszą czy głośniejszą to słyszę od razu inna tzn lepszą jakość dźwięku a że jestem trochę "muzykalny" to słyszę co nieco i wiem co mówię:)
zauważyłem również że jak wyłącze zapłon ale kluczyki jeszcze siedzą w stacyjce to muzyka gra tylko w tylnych głośnikach i bardzo cicho.

proszę o odpowiedź czy macie tak samo a jeśli nie to co mam zrobić aby było normalnie:)

dzięki z góry i pozdrawiam:)

Przeniesione do właściwego działu.
Dido2@

andkan

Astro-maniak
Posty: 623
Rejestracja: 15 sty 2011, 15:22
Imię: Andrzej
Auto: Astra H Kombi
Silnik: Z19DTJ
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pomocny: 5 razy

#2

Nieprzeczytany post autor: andkan »

Może masz głośniki... wyplute.
pozdrawiam
Andrzej

Mustaine

Astro-maniak
Posty: 114
Rejestracja: 02 cze 2014, 12:44
Imię: Maciek
Auto: Astra H Cosmo
Silnik: Z16XEP
Województwo: mazowieckie

#3

Nieprzeczytany post autor: Mustaine »

te z tyłu rozumiem bo przód gra nawet spoko jak na sprzęt z 2004 r.
rzeczywiścię tego nie wziąłem pod uwagę, skupiałem się raczej na ustawieniach cd70 i nawet jakąś polską intrukcję obsługo gdzieś znalazłem ale nic tam takiego nie było.. albo jak kolega mi podpowiada żebym sprawdził wiązki przewodów w słupkach że tam potrafi się coś przyciąć albo sparcieć..

w weekend będę miał czas to popatrzę i głośniki i przewody.

dzięki wielkie:)

faraday

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 08 cze 2014, 16:28
Imię: Łukasz
Auto: Astra G
Silnik: x16xel
Województwo: śląskie

#4

Nieprzeczytany post autor: faraday »

Jeśli radio gra nieprawidłowo to prawdopodobnie było dokładane do auta i ma zaprogramowany błędny index.

Mustaine

Astro-maniak
Posty: 114
Rejestracja: 02 cze 2014, 12:44
Imię: Maciek
Auto: Astra H Cosmo
Silnik: Z16XEP
Województwo: mazowieckie

#5

Nieprzeczytany post autor: Mustaine »

raczej niemożliwe bo to wersja cosmo i jezdził nią jakis koleś w firmie i taką wersję sobie zamówił w salonie, takie dostałem info na temat historii auta.. no ale kto wie. dzięki sprawdzę to tyle że teraz mam większy problem z rezystorem albo innym g.wnem powiązanym z elektroniką.
niestety opinie znajomych że to auto ma kiepską elektrykę to prawda, ciekawe ile mi wystarczy cierpliwości:)

ODPOWIEDZ