Opinia o Nowym Radiu i podłączeniem go do Auta

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
eXorcist

Astro-maniak
Posty: 98
Rejestracja: 05 mar 2014, 23:37
Imię: Sebastian
Auto: Astra H, 1.7 CDTI 100 km 2007
Silnik: Z17DTH
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Opinia o Nowym Radiu i podłączeniem go do Auta

#1

Nieprzeczytany post autor: eXorcist »

Jakiś czas temu zakładałem tu kilka tematów związanych z radiem i głośnikami nie doczekałem się odpowiedzi pewnie nikt nie wiedział nic na ten temat...
Znalazłem w Nysie woj Opolskie fajny sklep z radiami i głośnikami, mam już na oku radio i głośniki...

Radio 2DIN:
[External Link Removed for Guests]

Wydaje mi się, że jest naprawdę dość ciekawe wbudowany wzmacniacz i "multikolor" dopasuje do środka auta

Do tego 4 głośniki na przód:

[External Link Removed for Guests]

Głośniki z dystansem do Astry H

Głośniki na tył narazie nie ruszam ponieważ czeka mnie montaż elektryki szyb z tyłu i dopiero wtedy zamontuje nowe głośniki i maty wygłuszające....

Do tego chciałbym jeszcze: maty do wytłumienia drzwi przednich ale to już w swoim zakresie muszę kupić tylko jakie?

Proszę o Opinie tego sprzętu.. Czy będzie wszystko okej? Panowie w Nysie zajmują się również montażem i jest tam też możliwość sterowania z kierownicy ;)
Moje główne Pytanie, po zamontowaniu tego radia co stanie się z komputerem pokładowym? i jak to się będzie miało do wyświetlacza oryginalnego, który pokazuje; aktualną godzinę, spalanie itd? Czy można to jakoś podłączyć do tego radia? Dziękuje z góry za odpowiedz i Pozdrawiam :)

eXorcist

Astro-maniak
Posty: 98
Rejestracja: 05 mar 2014, 23:37
Imię: Sebastian
Auto: Astra H, 1.7 CDTI 100 km 2007
Silnik: Z17DTH
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

#2

Nieprzeczytany post autor: eXorcist »

Kurcze nikt nie pomoże? :(

Grzana_Pl

Przedstawiciel Regionu
Posty: 770
Rejestracja: 20 mar 2008, 18:45
Imię: Grzesiek
Auto: Astra G Caravan/Volvo S60
Silnik: Y20DTH
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Bartoszyce/Olsztyn/Szczytno/Ostrołęka
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Grzana_Pl »

Co do opinii na temat radia sam jestem ciekaw co to i jak to to działa bo chciałem takie do AR 159 włożyć zamiast ori na cd.

Co do głośników to nie wiem nawet co to za firma , co to jest jak to gra itp itd .
Z wyświetlaczem zapewne jest analogicznie do tego co w Astrze G, że info z radia na wyświetlaczu masz tylko przy ori radiach . Sterowanie z kiery jest do ogarnięcia przez moduły więc w dużej większości da się je zrobic .

Co do mat to zależny czy chcesz zrobić trochę drożej i wg mnie lepiej czy taniej po prostu żeby jakoś tam było wygłuszone.
Jeśli lepiej to godne polecenia są STP
Jeśli taniej - taśma dekarska .

eXorcist

Astro-maniak
Posty: 98
Rejestracja: 05 mar 2014, 23:37
Imię: Sebastian
Auto: Astra H, 1.7 CDTI 100 km 2007
Silnik: Z17DTH
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

#4

Nieprzeczytany post autor: eXorcist »

Dzięki za odpowiedź :)
Do końca roku powinienem mieć już te radyjko z głośnikami mam nadzieje, że wyświetlacz będzie pokazywał chociaż średnie chwilowe spalanie no i zasięg - to styka.. wszystko inne jest zbędne :D

A ile takie lepsze maty wygłuszające kosztują?

Grzana_Pl

Przedstawiciel Regionu
Posty: 770
Rejestracja: 20 mar 2008, 18:45
Imię: Grzesiek
Auto: Astra G Caravan/Volvo S60
Silnik: Y20DTH
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Bartoszyce/Olsztyn/Szczytno/Ostrołęka
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Grzana_Pl »

Nie no komp normalnie będzie pokazywał wszystko ale nie będziesz miał danych z radia na ekranie typu nr piosenki, rds z radia itp .
A maty musisz sprawdzić na allegro ale musisz też wiedzieć ile wchodzi Ci na drzwi i czy tylko kleisz wnętrze drzwi czy też środek i zewnętrzne blachy te które sa bezpośrednio pod panelem drzwiowym no i czy chcesz jeszcze wyciszyc sam panel drzwiowy wykładają co pianka/gąbką .

eXorcist

Astro-maniak
Posty: 98
Rejestracja: 05 mar 2014, 23:37
Imię: Sebastian
Auto: Astra H, 1.7 CDTI 100 km 2007
Silnik: Z17DTH
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

#6

Nieprzeczytany post autor: eXorcist »

Rozumiem rozumiem, dzięki serdeczne za info
Jak zamontuje radyjko z głośnikami to dam znać jak to chodzi...

ODPOWIEDZ