Multimedialny chińczyk do Astry H

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
PeterC

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 26 wrz 2014, 2:01
Imię: Przemek
Auto: Astra H Kombi
Silnik: Z16XER
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo / Przasnysz

Multimedialny chińczyk do Astry H

#1

Nieprzeczytany post autor: PeterC »

[External Link Removed for Guests]

Obrazek

Po niedawnym zakupie Astry H zacząłem myśleć o tym co przydałoby się zmodyfikować i jednym z priorytetów jest Navi + zestaw głośnomówiący. Ceny fabrycznych urządzeń wszyscy raczej tu znają więc nieco przystopowałem i zacząłem szukać alternatywy na ebayu. Mam w tym jakieś doświadczenie bo nieco elektroniki od chińczyków już ściągnąłem ale w innej branży, dlatego jestem świadomy że małe chińskie rączki potrafią zrobić zarówno bubel jak i naprawdę dobry zamiennik dla markowych urządzeń.

Stąd moje pytanie czy ktoś już użytkuje albo ma znajomego który ma taką zabawkę ??

Są dostępne wersje z Androidem i Windows CE 6.0. Wyposażenie i funkcjonalność zbliżona, jednak parametry procesor/pamięć zdecydowanie lepsze w wersji dla Androida bo wiadomo że jest bardziej wymagający jako OS.

Będę wdzięczny za wszelkie praktyczne informacje.

I nie jestem jakimś audiofilem, wystarczy że będzie przyzwoicie grało :)

Awatar użytkownika
goru1

Astro-maniak
Posty: 357
Rejestracja: 29 gru 2013, 19:36
Imię: Adam
Auto: Astra G
Silnik: X18XE1
Województwo: mazowieckie
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: goru1 »

daruj sobie takie badziewie bo to co najwyżej (cenzura) zagra. Będziesz skośnookich dorabiał a oni ci szmelc sprzedadzą.

Awatar użytkownika
jast50

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2014, 10:14
Imię: Jan
Auto: Astra H 1,6 2011r.
Silnik: Z16XER
Województwo: mazowieckie

#3

Nieprzeczytany post autor: jast50 »

Obecnie wielu użytkowników asterek montuje sobie zamiast odbiorników fabrycznych nowoczesne odbiorniki multimedialne 2 din.Jednymi z najbardziej popularnych , montowanych do opli są radia GMS nprz.GMS 6321.[External Link Removed for Guests] takiego odbiornika oscyluje ok.1000 złotych.Problemem jest sterowanie w kierownicy .Trzeba zastosować dodatkowo specjalny interfejs (cena 170-250 złotych),nie mówiąc już o uruchomieniu fabrycznego wyświetlacza samochodowego , bo to już dużo większe koszty.

ODPOWIEDZ