Ostrożności nigdy nie za wiele.

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Elektronit

Astro-maniak
Posty: 515
Rejestracja: 30 mar 2014, 4:02
Auto: Astra F
Silnik: x16szr
Województwo: pomorskie

Re: Ostrożności nigdy nie za wiele.

#21

Nieprzeczytany post autor: Elektronit »

W kwestii elektryki pisałem już wiele. Ale jak grochem o ścianę. Lepiej daj to jakiemuś specowi od audio do podłączenia.

Ze 4x pisałem (i nie tylko ja) do czego jest zwrotnica i gdzie trzeba ją zamontować a ty się pytasz czy ma być między głośnikami a wzmacniaczem?! Chyba jaja jakieś?! Już pomijam fakt, że żaden wzmacniacz do tych głośników nie jest potrzebny. (Oczywiście mam na myśli żaden dodatkowy wzmacniacz).

Co do wytłumienia to nie wiem, nigdy mat nie kleiłem. Jak uszczelnisz to woda nie naleci - proste.
Ludzie dzielą się na dwie grupy. Na tych co mają Z19DT i tych co maja 1.9CDTI EcoTec.

Patrykk19

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 20 paź 2014, 23:06
Auto: Astra H 1.4
Województwo: opolskie

#22

Nieprzeczytany post autor: Patrykk19 »

Po 1. Kolego skoro nie kleiłeś nigdy mat to nie wypowiadaj się o jakimś uszczelnianiu bo woda musi spływać po tych mata po zew stronie drzwi.
Po 2. Głosniki mają 50 rms tylko prawa strona na radyjko nowoczesnym jbl jakieś tam za 4 stówka gra bardzo nieczysto wooferem przy 10vol. na drugiej stronie był podłączony głośnik GM, więc gdybym podłączył cał zestaw głośniki jedynie mogły by szeptać.(na podkręconym radiu na maxa) membrana strasznie harczy przy stosunkowo cichym basie więc mocy potrzebują. tzn wzmaka 50rms na jakieś 50 %
Po 3. pytam się Cb skoro nigdy nie kleiłeś mat to masz pojęcie o car audio takie jak ja bo KAŻDY kto zna się juz na tym wie że maty są niezbędne więc nie wymądrzaj się :))
Po 4. nie pytam czy ma być tylko czy może być i nic jej się nie stanie, jej i tw.

ODPOWIEDZ