CCRT 700 + radioodtwarzacz z dobrym basem

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
nitorus001

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 31 gru 2014, 17:15
Auto: Astra G
Województwo: małopolskie

CCRT 700 + radioodtwarzacz z dobrym basem

#1

Nieprzeczytany post autor: nitorus001 »

Witam. Orientuje się ktoś czy można zregenerować cdc3? szukałem też jakiejś używki, ale także nie znalazłem. Ostatecznie możecie polecić jakiś radioodtwarzacz z dobrym basem? Napotkałem się na pioneera deh2200UB tyle, że bass podobno słaby. Szukałem w google, ale też nic nie znalazłem wartego uwagi. Możliwie jak najtańszy.

Grzana_Pl

Przedstawiciel Regionu
Posty: 770
Rejestracja: 20 mar 2008, 18:45
Imię: Grzesiek
Auto: Astra G Caravan/Volvo S60
Silnik: Y20DTH
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Bartoszyce/Olsztyn/Szczytno/Ostrołęka
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Grzana_Pl »

Z tego co widzę to jedna sztuka z radiem jest za 200 obecnie.
Nie bardzo wiem jak rozumieć radioodtwarzacz z dobrym basem ... jak chcesz dobry bas to zapakuj dobry sub+wzmak+wygłoszenie +dobre radio , najlepiej coś od Alpine albo Clarion . Na seryjnym CDR500 Siemensa z basem na +4 i seryjnych głośnikach brzmiało to jak na serię dobrze więc nie bardzo wiem czego szukasz i czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
nitorus001

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 31 gru 2014, 17:15
Auto: Astra G
Województwo: małopolskie

#3

Nieprzeczytany post autor: nitorus001 »

Mam teraz oryginalne radio CCRT 700. Jakość dźwięku naprawdę mnie zadowala. Zmieniarka przestała czytać płyty. Chce wymienić to radio tylko nie chce utracić tej jakości dźwięku. Co do tego pioneera to tutaj na przykład jedna z opinii:

Kupiłem to radio miesiąc temu i szczerze się zawiodłem. Sztucznie obcina najniższe częstotliwości dźwięków przez co basy są płytkie i praktycznie ich nie słychać.

Grzana_Pl

Przedstawiciel Regionu
Posty: 770
Rejestracja: 20 mar 2008, 18:45
Imię: Grzesiek
Auto: Astra G Caravan/Volvo S60
Silnik: Y20DTH
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Bartoszyce/Olsztyn/Szczytno/Ostrołęka
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Grzana_Pl »

Ale jakiego Pioneera ? Ja o żadnym nic nie pisałem , Ty z tego co widziałem też .
Zastępując seryjne radio na pewno nie stracisz na jakości o ile nie weźmiesz jakiegoś chińskiego gniota.
W każdym przedziale cenowym mozna znaleźć dobry sprzęt, tylko trzeba wiedzieć ile sie na to ma kasy.

Awatar użytkownika
nitorus001

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 31 gru 2014, 17:15
Auto: Astra G
Województwo: małopolskie

#5

Nieprzeczytany post autor: nitorus001 »

Mógłbyś polecić jakieś radio do 200 zł?

Grzana_Pl

Przedstawiciel Regionu
Posty: 770
Rejestracja: 20 mar 2008, 18:45
Imię: Grzesiek
Auto: Astra G Caravan/Volvo S60
Silnik: Y20DTH
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Bartoszyce/Olsztyn/Szczytno/Ostrołęka
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Grzana_Pl »

Alpine UTE-81R - na szybko znalazłem za 250 zł, nie ma napedu CD tylko usb i aux. Jakoś jak na tanie sprzęt tej firmy bardzo fajna, bas też Ci się spodoba ale niestety wzmaka i suba pod nie nie podepniesz.
Kenwood KMM-100GY - 189 zł , przyzwoite radio za przywoitą kasę, ma cd,usb,aux. Gra całkiem nieźle.
Kenwood KDC-161UB - podobnie jak alpina ok 250 kosztuje, cd,usb, aux, chwalony za stosunek jakość/cena jedynie czytałem,opinie użytkowników,że podświetlenie mocno daje po oczach w czasie jazdy nocą .

To tylko kilka propozycji bo jest tego sporo, to sa akurat radia nowe, z używek może jakiej wyższej klasy, starsze radio by się znalazło. Polecam Ci podjechać do jakiegoś większego sklepu gdzie mają takie radia podłączone na "wystawie" i pobawić się nimi, zobaczysz czy Ci pasują ,że tak powiem do ręki tj. obsługa, intuicyjność, wizual jeśli też ma znaczenie dla Ciebie a najlepiej jakby były podpięte pod głosniki i mógłbyś posłuchać jak grają (w to akurat wątpie żeby Ci się udało ale może).

ODPOWIEDZ