Radio 2din z androidem. Czy będzie działać?

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
lebosz

Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 05 lis 2014, 20:04
Auto: Astra H
Silnik: 1.6 105 KM
Województwo: zachodniopomorskie

Radio 2din z androidem. Czy będzie działać?

#1

Nieprzeczytany post autor: lebosz »

[External Link Removed for Guests]

witajcie! Znalazłem takie oto radio ale nie mam pewności czy będzie można sterować nim z kierownicy i korzystać z komputera? Niby w opisie jest napisane że można sterować z kierownicy ale czy będzie działać w astrze h? Może ktoś miał taki radio i może się coś na jego temat wypowiedzieć?

Awatar użytkownika
marwisn

ex-Staff
Posty: 4598
Rejestracja: 18 cze 2012, 19:46
Imię: Marcin
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.4 TSI
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 26 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: marwisn »

Może, ale nie musi. Są dedykowane radia do opla astry na androidzie. Tam sterowanie działa na 100%.

Np. ten model. Kupowałem już u tego dostawcy dla znajomego. Pełna kultura i super kontakt :D. Życzyłbym sobie takiej obsługi u nas w kraju.

Ma wszystko co sobie wymyślisz i jeszcze więcej. Bardzo prosta instalacja (max 30 min.).

Obrazek

[External Link Removed for Guests]
DO - AF - ZA - AH - AK - SL

[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
kaper1983

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 15 mar 2015, 22:42
Auto: Astra J
Silnik: 1.7 CDTI
Województwo: Zagranica - UE

#3

Nieprzeczytany post autor: kaper1983 »

Siema ja mam w swojej Asi J radio wlasnie z aliexpress na adroidzie i wszystko dziala jak nalezy przyciski z dash board z kierownicy itp :)

keszelski

Astro-maniak
Posty: 115
Rejestracja: 10 kwie 2013, 12:54
Imię: Leszek
Auto: Astra IV
Silnik: 1,6 / 115 KM
Województwo: śląskie

#4

Nieprzeczytany post autor: keszelski »

A możesz podać linka do sprzedawcy radia do Astry J (lub nazwę sklepu/sprzedawcy), bo podobno nie wszystkie androidalne radia z aliexpres są dobre. (może być na PW).
Płaciłeś jakieś cło? Sprowadzałem sobie z aliexpresa jakieś drobiazgi nie generujące opłaty celnej, ale radio to już grubszy cash i spodziewam się, że cło trzeba sobie wkalkulować. Z góry dziękuję

Awatar użytkownika
kaper1983

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 15 mar 2015, 22:42
Auto: Astra J
Silnik: 1.7 CDTI
Województwo: Zagranica - UE

#5

Nieprzeczytany post autor: kaper1983 »

Siema
Tak zaplacilem clo ale ja mialem wysylane do UK wiec moze byc inaczej jak do PL sprzedawca wpisal ze wartosc radia to 150$ zamiast 419$ a kupilem dokladnie to :
[External Link Removed for Guests]

jak cos to moge przeslac fotki lub filmik jak chcesz na maila jak to all dziala w tym momencie mam wyglad iphona :P

Awatar użytkownika
marwisn

ex-Staff
Posty: 4598
Rejestracja: 18 cze 2012, 19:46
Imię: Marcin
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.4 TSI
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 26 razy
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: marwisn »

Do 45€ nic nie zapłacisz. Generalnie cło to kilka procent + podatek vat. Zadzwoń do urzędu celnego. Uzyskasz szczegółowe informacje.

Minusem kupowania sprzętu elektronicznego poza unią europejską (a chiny zwłaszcza) jest ryzyko zakwestionowania bezpieczeństwa takiego sprzętu.

Mi się raz trafił taki tępy buc. Zarządzał certyfikatu ROHS. Oczywiście go nie było, a chińczyk nawę nie wiedział co ja chcę od niego :).

Cofnęli mi sprzętu za kilkaset dolarów. Musiałem odesłać...
DO - AF - ZA - AH - AK - SL

[External Link Removed for Guests]

keszelski

Astro-maniak
Posty: 115
Rejestracja: 10 kwie 2013, 12:54
Imię: Leszek
Auto: Astra IV
Silnik: 1,6 / 115 KM
Województwo: śląskie

#7

Nieprzeczytany post autor: keszelski »

Dzięki Panowie za informacje. Na razie badam temat. Do wymiany miałbym CD400, więc jeszcze dochodzi wymiana "plastików" wokół ekranu, czyli kolejne dodatkowe koszty.

Awatar użytkownika
kaper1983

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 15 mar 2015, 22:42
Auto: Astra J
Silnik: 1.7 CDTI
Województwo: Zagranica - UE

#8

Nieprzeczytany post autor: kaper1983 »

Nie prawda ja wlasnie wymienilem z CD400 na androida i jak zamawialem z aliexpress to ladnie juz z plastikami wliczone w cene :) all wbudowane poprostu montowac co zajelo mi okolo 2 h bo jest troche tych kabli do upchania :)

ODPOWIEDZ