Muzyka przez zestaw Bluetooth

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
zibolek

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2015, 15:12
Auto: Astra J
Silnik: B14NET
Województwo: śląskie

#11

Nieprzeczytany post autor: zibolek »

Nie wiem czy pomogę ale ja mam cd600 i bez problemu leci muza przez BT. Najczęściej spotify. Gorzej sprawa wygląda z komunikatami z navi przy jednoczesnym słuchaniu muzy.

Awatar użytkownika
qatrick

Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 28 lis 2015, 22:32
Auto: Astra J
Silnik: A 17 DTJ
Województwo: dolnośląskie

#12

Nieprzeczytany post autor: qatrick »

Zastanawiam się nad kupnem dedykowanego radia na androidzie, miałbym wtedy tanią nawigację (i to nie jedną) i do tego wszystkie bajery jak skaner OBD chociażby. Na Aliexpress jest tego pełno, nawet dobre opinie mają, ale znalazłem też w Legnicy tyle, że czekają na dostawę. Kupię w Polsce, jak mi nie będzie pasować to odeślę i tyle. Miał ktoś może styczność z takim bajerem?

Awatar użytkownika
Lumpas

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2017, 20:14
Imię: Karolina
Auto: Astra J
Województwo: wielkopolskie

#13

Nieprzeczytany post autor: Lumpas »

Witam! Mam problem z systemem cd400 plus. Zazwyczaj w trasie używam map Google, do tego yanosik no i rozmowy. Problem polega na tym, że właściwie mogę tylko rozmawiać przez bluetooth. Nie słyszę żadnych komunikatów ani z map ani z yanosika. Jak już ustawie odtwarzanie przez bluetooth dla yanosika to z kolei nie mogę prowadzić rozmów. Ustawienia komunikatów z map Google przez bluetooth też nie działa. Natomiast w trakcie rozmowy telef w tle odtwarzane są komunikaty z obu aplikacji . Telefon to Sony Xperia z 5 . Jakieś pomysły? Jak miałam w poprzednim aucie zwykły zestaw z Lidla to wszystko działało jak trzeba... Z góry dziękuję

Rysiob

Astro-maniak
Posty: 136
Rejestracja: 16 lip 2017, 21:18
Auto: Astra J a14net & Polonez 1.6 GLI
Silnik: A14NET
Województwo: śląskie
Pomocny: 3 razy

#14

Nieprzeczytany post autor: Rysiob »

Ja mam CD 400 tylko ze złączem AUX IN. Generalnie chciałem dorzucić Bluetooth, ale stanęło na ten moment na innym rozwiązaniu.

Xiaomi Roidmi 3S.

To transmiter Bluetooth FM i jednocześnie ładowarka z dwoma gniazdami USB. Parujesz z telefonem po Bluetooth, w zainstalowanej aplikacji ustawiasz, czy ma się uruchamiać wraz z transmiterem odtwarzanie muzyki od ostatnio granego utworu i jaka aplikacja ma się sama uruchamiać - domyślna od muzyki, Open.fm, Spotify etc. Ustawiasz sobie w radiu częstotliwość - domyślnie 96,4, ale można ustawić dowolną - i muzyka leci ;-) jakość dźwięku jest zaskakująco dobra, kilka klas wyżej niż z marketowych transmiterów. Koszt ok. 70-80 zł z Polski.

Mam równolegle sparowaną słuchawkę BT Nokii, więc słucham muzyki poprzez Roidmi, jeśli w tle uruchomiona jest nawigacja to komunikaty też słyszę w głośnikach, a jak ktoś dzwoni muzyka się wycisza i gadam przez słuchawkę Bluetooth.

Myślę,że to całkiem sensowne rozwiązanie, dopóki się nie zaopatrze w Ori navi z bt.

ODPOWIEDZ