Jak wylogować CD70

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Wlodar

Astro-maniak
Posty: 57
Rejestracja: 25 lip 2015, 21:48
Auto: Astra J
Silnik: 1,6XER
Województwo: łódzkie

Re: Jak wylogować CD70

#31

Nieprzeczytany post autor: Wlodar »

Ech tam,wyolbrzymiasz problem :D Po prostu źle trafiłeś :D Jeszcze się będziesz uśmiechał do swojego cd70 :D

Awatar użytkownika
miko00

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 14 cze 2015, 20:33
Imię: Mikołaj
Auto: Astra H
Silnik: Z16XEP
Województwo: wielkopolskie

#32

Nieprzeczytany post autor: miko00 »

Mam taką nadzieję ;)
Od ponad tygodnia mimo napisu DISPLAY SAFE użytkuję CD70 i gdyby nie fakt, że przy włączonym radiu nie widzę godziny,ani wskazań BC, to bym się uśmiechał ile wlezie :D Choć nie powiem, i tak mi uśmiechu sprawia fakt, że gra nieporównywalnie lepiej niż tfu! CD30 od którego mi uszy krwawiły :lol: Właśnie z tego względu zdecydowałem się na taką wymianę. Magik u którego byłem nie dał sobie przetłumaczyć po kiego grzyba wymieniam skoro tamto działa :roll: A aftermarketowe radyjka mi po prostu wizualnie nie pasują, choć funkcjonalnie są lepsze. Ale nawet mimo dobrej ramki za bardzo odstają z zaokrąglonej deski i czuję, że by mnie to drażniło. A na stację multimedialną przystosowaną do deski i obśługujące wszystko łącznie z BC typu T&C czy AudioPro po prostu szkoda mi kasy. Więc mimo przeciwności już wolę poczciwe CD70 i spokojny sen, co byłoby niemożliwe gdybym miał takie AudioPro czy coś droższego, bo w końcu pod chmurką stoi, a alarmu brak (przynajmniej póki co :D ).
Kto ma Opla - ten ma holpa 8-)

ejeycorp

Astro-maniak
Posty: 68
Rejestracja: 07 mar 2015, 18:39
Imię: Kuba
Auto: Astra H 1.9 CDTI
Silnik: Z19DT
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Pomocny: 1 raz

#33

Nieprzeczytany post autor: ejeycorp »

Myślę że w tej sytuacji najprościej będzie do wyświetlacz wgrać wylogowany wsad i próbować. Mam dziwne przeczucie że właśnie wyświetlacz nie tyle nie pasuje, co zablokował możliwość zalogowania przez błędne podejście do tematu.

Awatar użytkownika
miko00

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 14 cze 2015, 20:33
Imię: Mikołaj
Auto: Astra H
Silnik: Z16XEP
Województwo: wielkopolskie

#34

Nieprzeczytany post autor: miko00 »

Gość twierdzi, że moim kodem aktualny zestaw wylogowuje i loguje bez problemu, więc chyba to nie to... Zresztą nie wiem. Ja niestety nie dysponuję ani Techem, ani OpComem nad czym ubolewam, bo przynajmniej bym wiedział na czym stoję i być może z Waszą pomocą coś więcej wiedział i przy dużym szczęściu jakoś to rozkminił , a tak muszę wierzyć w to co mi przekazał.
Kto ma Opla - ten ma holpa 8-)

Awatar użytkownika
miko00

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 14 cze 2015, 20:33
Imię: Mikołaj
Auto: Astra H
Silnik: Z16XEP
Województwo: wielkopolskie

#35

Nieprzeczytany post autor: miko00 »

Temat ostatecznie został rozwiązany dzięki pomocy kolegi Wlodar :) Okazało się, że prawdopodobnie poprzedni magik, albo ktoś jeszcze wcześniej coś przekombinował z security codem, bo zestaw nie dawał się rozlogować kodem właściwym dla auta :o Dopiero wgranie "czystego" wsadu pamięci zarówno do CD70, jak i do GIDa, a następnie sparowanie zestawu z użyciem mojego kodu okazało się skutecznym rozwiązaniem i sprawiło, że wszystko hula jak trzeba :)

Jeszcze raz dziękuję wszystkim aktywnym w temacie za cenne rady i naprowadzenie mnie do celu! Pozdrawiam ;)
Kto ma Opla - ten ma holpa 8-)

Awatar użytkownika
ice000

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2016, 10:22
Imię: Paweł
Auto: Vectra
Silnik: Z19td
Województwo: warmińsko-mazurskie

#36

Nieprzeczytany post autor: ice000 »

Hejka. Mam radio cd30mp3 chce wymienic je na cd70 navi i tu jest problem mam okazje kupic cd 70 ale prawdopodobnie nie jest wylogowanei nie posiada carpass. Posiadam carpass do cd30mp3 i czy tylko z tym kodem da rade jakos zalogowac do mojego autka?

Awatar użytkownika
marwisn

ex-Staff
Posty: 4598
Rejestracja: 18 cze 2012, 19:46
Imię: Marcin
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.4 TSI
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 26 razy
Kontakt:

#37

Nieprzeczytany post autor: marwisn »

Swoim car pass'em wylogujesz swoje. Z nowym nic nie zrobisz póki nie będzie wylogowane. Jak już będzie zalogujesz je do auta swoim car pass'em.

Nie wylogowane radio możesz dać do magika co wyciągnie z niego kod lub je wyczyści.
DO - AF - ZA - AH - AK - SL

[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ