astra II sterowanie radia

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Emil

Astro-maniak
Posty: 196
Rejestracja: 03 sty 2007, 20:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Emil »

JunioR, tak, zgadza się, ale obsługiwanie przez radio opcji sterowania to jedno, a sam interfejs to drugie. Nie każde radio ma możliwość sterowania, dlatego jak Darek będzie szukał radia, to musi zwrócić uwagę, czy dane radio ma taką opcje, a potem dopiero kupić do niego interfejs :)

Zawsze sobie możesz kupić jakieś radyjko VDO DAYTON + do tego kabelek za ok 80zł i wszystko powinno banglać tak jak trzeba, ot np takie radio:

[External Link Removed for Guests] ... 3-usb.html

Słyszałem, że też sprawdza sie zastosowanie takiego uniwersalnego urządzonka
[External Link Removed for Guests]


Z jakiej opcji byś nie skorzystał, to podstawą jest fakt, że radio MUSI mieć opcje sterowania z kiery!!!

Pozdro
[External Link Removed for Guests]
FireFox Team

DON_CORLEONE

Astro-maniak
Posty: 198
Rejestracja: 27 sty 2007, 19:04
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: DON_CORLEONE »

albo po prostu szukac radio ktore samo w sobie ma opcje sterowania z kierownicy wiem ze kenwoody 7080r albo te wyzsze mialy taka opcje ale przeba bylo dokupic taka "przelotke" przejscie z kenwooda n kostke oploska kost tego to jakies 20 zl i nie bylo z tym problemu byl to albo 7080r albo 6080r i nie wypadaja one drogo w granicach 300 za uzywane w idealnym stanie
Zycie choc piekne tak kruche jest.... zrozumial ten kto otarl sie o smierc....

rundi

#13

Nieprzeczytany post autor: rundi »

tez mam ten problem wymienilem fabryczne radyjko na inne no i sterowanie nie dziala chyba trzeba bedzie zmienic na jakies z ta opcja

Darek

Astro-maniak
Posty: 3702
Rejestracja: 21 gru 2006, 2:00
Imię: Darek
Auto: ASTRA GTC
Silnik: 2.0 Turbo
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: Darek »

rundi, i jakie radyjko kupiłeś????

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#15

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

czy ktoś oprócz mnie... poleci Darkowi jakąś dobrą i znaną firmę ? / zresztą clariony za 600 zł już są kombajnami.... także... nie ma nad czyms się zastanawiać." No name " lub klariony, alpajny,pjoniery i te inne nawet w gre nie wchodzą....


- nie ważne jak radio wygląda, ważne z czego jest zbudowane i jak gra !
- coraz częściej się zdarza, że radio cenowo tańsze, gra lepiej od tego droższego ! i to o wiele ! -



TAKŻE PRZED ZAKUPEM RADIA najpierw 10 razy myślmy, porównując a potem kupmy ... :)

Emil

Astro-maniak
Posty: 196
Rejestracja: 03 sty 2007, 20:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: Emil »

Ja tam polecam coś z Alpine z serii CDA :)

JunioR, też jestem zdania, że nie liczy się wygląd zewnętrzny tylko to jak sprzęt gra, ale są też tacy, dla których priorytetem są "delfinki" i inne tego typu wynalazki :P


Darek, może podaj jakiś przedział cenowy, to coś konkretnego będzie można zaproponować ;)
[External Link Removed for Guests]
FireFox Team

CichySk8

Astro-maniak
Posty: 754
Rejestracja: 29 kwie 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wojkowice / Katowice
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: CichySk8 »

Dobrze, że jest taki temat, bo też chciałem się czegoś dowiedzieć. Mam zamiar kupić sobie radyjko : PIONEER DEH-6900IB i wyczytałem coś takiego: Możliwość podłączenia fabrycznego sterowania - Tak. Z tego mam rozumieć, że nic wiecej nie trzeba dokupować i sterowanie w kierownicy będzie działało? Dajcie znać. Z góry thx i pozdrówki!!
NO Astra NO Fun!! :D
GG: 4116458 :: GSM: 660-665-215

[External Link Removed for Guests]

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#18

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

CichySk8 pisze:Mam zamiar kupić sobie radyjko : PIONEER DEH-6900IB i wyczytałem coś takiego: Możliwość podłączenia fabrycznego sterowania - Tak. Z tego mam rozumieć, że nic wiecej nie trzeba dokupować i sterowanie w kierownicy będzie działało?
MOŻLIWOŚĆ STEROWANIA :) - tzn że jest to opcjonalne.. i musiałbyś dokupić zapewne coś ala interfejs czyli kostkę jakąś specjalną...

CichySk8

Astro-maniak
Posty: 754
Rejestracja: 29 kwie 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wojkowice / Katowice
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: CichySk8 »

Trzeba bedzie zobaczyć jak radyjko kupie. W każdym razie, dzieki ;)
NO Astra NO Fun!! :D
GG: 4116458 :: GSM: 660-665-215

[External Link Removed for Guests]

Goszas

#20

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

JunioR pisze:CichySk8 napisał/a:
Mam zamiar kupić sobie radyjko : PIONEER DEH-6900IB i wyczytałem coś takiego: Możliwość podłączenia fabrycznego sterowania - Tak. Z tego mam rozumieć, że nic wiecej nie trzeba dokupować i sterowanie w kierownicy będzie działało?


MOŻLIWOŚĆ STEROWANIA - tzn że jest to opcjonalne.. i musiałbyś dokupić zapewne coś ala interfejs czyli kostkę jakąś specjalną...
na 100% trzeba cos DOKUPIC niestety :/

[ Dodano: 2007-04-29, 23:56 ]
jakis smakis INTERFEJS :|

ODPOWIEDZ