silnik w głośnikach

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
lukaszsala96

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 11 wrz 2016, 13:37
Imię: Łukasz
Auto: Astra F
Silnik: X14NZ
Województwo: śląskie

silnik w głośnikach

#1

Nieprzeczytany post autor: lukaszsala96 »

Witam, dostałem wczoraj taki prosty wzmacniacz C239 500W, i teraz mój problem, po podłączeniu zasilania (najpierw bezpośrednio z akumlatora), głośników wszystko działało, do odpalenia silnika. Po odpaleniu słychać silnik w głośnikach. Próbowałem z różnych miejsc brać zasilanie z każdego to samo, zmieniłem radio - to samo, zmieniłem kable - to samo, dodam jeszcze że kable z głośników mam puszczone w lewym progu, kable z zasilaniem w prawym, a RCA miałem luzem przez środek auta.
Problem 2: Nie działa mi wskaźnik benzyny, działał a teraz nagle nie działa :( wszystkie bezpieczniki są dobre.
!
W dziale Audio pytasz o wskaźnik paliwa ?!?!
Jest zasada na forum - jeden problem-jeden temat.
// przemty
Ostatnio zmieniony 16 paź 2016, 18:38 przez przemty, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kub961

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 20 lis 2016, 22:57
Imię: Jakub
Auto: Opel Astra H 2.0T OPC
Silnik: Z20LEH
Województwo: łódzkie

#2

Nieprzeczytany post autor: kub961 »

Ja u siebie też ostatnio walczyłem z zakłóceniami - przewody sygnałowe (jakieś chińskie) puszczone środkowym tunelem i dalej z tyłu od strony kierowcy krzyżowały się przy wzmaku z zasilającymi, głośnikowymi. Siało że szumj a do tego przewody zdecydowanie za krótkie - starczyły na styk. Po wymianie na Malodiki i ułożeniu ich prawym progiem jak ręką odjął :wink2: Występuje jedynie bardzo ciche aczkolwiek słyszalne cykanie w tweeterach ale muszę zweryfikować czy to przypadkiem nie od radia bądź wzmacniacza :D

ODPOWIEDZ