Asystent google a wybieranie numeru android 8

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
rafalpg

Astro-maniak
Posty: 60
Rejestracja: 15 kwie 2018, 19:26
Auto: Opel Astra J
Silnik: 1.4 net
Województwo: podkarpackie
Wdzięczny: 2 razy
Pomocny: 1 raz

Asystent google a wybieranie numeru android 8

#1

Nieprzeczytany post autor: rafalpg »

Witam szybkie pytanie czy jest możliwość rozmowy po przez asystenta. Jak wydaje mu polecenie, telefon ma sparowany i podłączony po bluetooth to wybiera ale nic się nie dzieje -nie dzwoni.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Astroholik

Astro-maniak
Posty: 708
Rejestracja: 01 maja 2019, 15:12
Imię: Dariusz
Auto: Szkoda Octavia
Rocznik: 2021
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań - miasto doznań :)
Wdzięczny: 39 razy
Pomocny: 36 razy

#2

Nieprzeczytany post autor: Astroholik »

Nie ma możliwości bo system w aucie nie ma Androida. Rozmawiać można poprzez blotooth bynajmniej ja mogę
[External Link Removed for Guests]

rafalpg

Astro-maniak
Posty: 60
Rejestracja: 15 kwie 2018, 19:26
Auto: Opel Astra J
Silnik: 1.4 net
Województwo: podkarpackie
Wdzięczny: 2 razy
Pomocny: 1 raz

#3

Nieprzeczytany post autor: rafalpg »

Mam radio z androidem i jest podłączone po bluetooth z telefonem. I asystent wybiera i próbuje łączyć ale dalej nie idzie. Jak ma się telefon i włączy asystenta to się da wybierać głosowo i się laczy. Tylko jak zrobić aby asystent realizował połączenie. Kontakty widzi.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka


rafalpg

Astro-maniak
Posty: 60
Rejestracja: 15 kwie 2018, 19:26
Auto: Opel Astra J
Silnik: 1.4 net
Województwo: podkarpackie
Wdzięczny: 2 razy
Pomocny: 1 raz

#4

Nieprzeczytany post autor: rafalpg »

rafalpg pisze:Mam radio z androidem i jest podłączone po bluetooth z telefonem. I asystent wybiera i próbuje łączyć ale dalej nie idzie. Jak ma się telefon i włączy asystenta to się da wybierać głosowo i się laczy. Tylko jak zrobić aby asystent realizował połączenie. Kontakty widzi.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Witam udało mi się wybierać numer z kontaktów poprzez asystenta google poleceniami głosowymi. Należało wgrać mtcdialer i ustawić jako domyślny. Wszystko jest pokazane na filmiku [External Link Removed for Guests] . Jest tylko problem, że przy każdym uruchomieniu z autostartu aplikacji należy zminimalizować. A i tak muszę to robić za każdym razem, ponieważaz mam yanosika i radio podczas uruchamiania z autostartu yanosika zostaje mi ekran z ustawieniami,profil itp. Ręcznie muszę przejść do wyświetlania stacji z radia FM.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ