Zmiana CD 30 na Cd40 opera

porady, informacje dotyczące sprzętu car audio
Awatar użytkownika
911Mateusz911

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 16 lut 2022, 20:26
Imię: Mateusz
Auto: Astra H
Rocznik: 2005
Województwo: śląskie
Wdzięczny: 2 razy
Pomocny: 1 raz

Zmiana CD 30 na Cd40 opera

#1

Nieprzeczytany post autor: 911Mateusz911 »

Witam, jak wygląda zamiana radia w astrze z 2005 roku, mam aktualnie cd30 mp3 I wyświetlacz GID, chce zamienić na Cd40 opera albo cdc40 (planuje wrzucić jakas skrzynkę do bagażnika żeby troche podbić bass) i tutaj moje pytania
Czy przy zmianie radia muszę zmieniać wyświetlacz czy cd40 będzie działało z gidem
Czy ktoś może montował skrzynkę przy cd30 i może się wypowiedzieć czy daje to radę i nie warto zmieniać radia
I czy ktoś ewentualnie może polecić jakieś nie drogie radio 2din przy którym będzie działało p&p (tzn sterowanie z kierownicy komputerem itd)

gnacki

Astro-maniak
Posty: 445
Rejestracja: 10 mar 2015, 21:04
Auto: Astra H
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Pomocny: 5 razy

#2

Nieprzeczytany post autor: gnacki »

Musisz radio sparować z wyświetlaczem. Gid jak najbardziej obsłuży operę. Opera gra zajebiście nie warto grzebać w cd30. Jak coś to w sprawie logowanie radia, wyciągania kodu mogę pomóc.

Awatar użytkownika
911Mateusz911

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 16 lut 2022, 20:26
Imię: Mateusz
Auto: Astra H
Rocznik: 2005
Województwo: śląskie
Wdzięczny: 2 razy
Pomocny: 1 raz

#3

Nieprzeczytany post autor: 911Mateusz911 »

Radio będę chciał raczej kupić juz wylogowanie z kodem żeby w to wyciąganie się nie bawić, a orientujesz jak wygląda podłączanie niewielkiej skrzynki do tego radia? Tzn czy trzeba jakies adaptery kostki przerabiać albo coś w tym stylu czy jest to raczej łatwe w podłączeniu?

Awatar użytkownika
deodekabokat

Astro-maniak
Posty: 3662
Rejestracja: 25 lut 2014, 9:42
Imię: Grzegorz
Auto: Astra H
Silnik: Z18XE ?KM 400kkm
Rocznik: 2005
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: BI
Wdzięczny: 26 razy
Pomocny: 186 razy

#4

Nieprzeczytany post autor: deodekabokat »

Na śwanca Ci kod do radia jak będziesz miał wylogowane radio? To raczej kod do twojego auta będzie Ci potrzebny. Tylko, że tych tematów jest na tym forum tyle, że przypadkiem trzeba było się na taki nie natknąć i kontynuować.
Podlasie, gdzie ukradłem dla ciebie rower, ma wiele znaczeń.

Awatar użytkownika
TomekGT

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 01 kwie 2022, 8:35
Imię: Tomasz
Auto: Zafira B, Corsa E
Silnik: Z19DTH
Rocznik: 2006
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Staniszów
Pomocny: 1 raz

#5

Nieprzeczytany post autor: TomekGT »

Ja proponuję pooglądać na YT gostka TomFix, pokazuje tam jak wylogować, zalogować, wyciągnąć kod z radia, podłączenie różnych wyświetlaczy do różnych modeli radia w Oplach i może jego podpytać o Operę

ODPOWIEDZ