Antena LTE PLAY do e5372 lub e3372 Kraków

Awatar użytkownika
FalconTech

Server Admin
Posty: 5505
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:30
Imię: Paweł
Auto: NaN
Województwo: dolnośląskie
Wdzięczny: 14 razy
Pomocny: 28 razy
Kontakt:

Antena LTE PLAY do e5372 lub e3372 Kraków

#31

Nieprzeczytany post autor: FalconTech »

Klor pisze:QR_BBPOST
I z takim podejściem nie mam problemu o ile firmowy soft tego nie wspiera a mamy już router + internet dostępny tylko via LTE.
A jak firmowy soft nie wspiera usb-stotage a mamy już router z USB, to masz z tym problem. :roll:
Klor pisze:QR_BBPOST Dodatkowo pliki dostępne są z każdego miejsca w sieci a nie tylko w domu.
Dla mnie to stanowi problem.
Do tego weź wytłumacz pokoleniu X, że ma sobie to z chmury ściągnąć :?

A jak będę chciał to wsadzę kartę SD do drukarki i ją zatrudnię jako dysk sieciowy. I nikt mi nie powie, że drukarka do tego nie służy.

Przy porannej kawie wrzuciłem AA do routera, konfiguracja bajecznie prosta, w dodatku bałem się, że nie będzie klonowania MAC - a jest. Za to nie widzę konfiguracji dla WPS i pamięci USB.
Zamówię większą kość flash jak ją wpakuję (tu to dopiero rzeźba się zacznie) to sprawdzę bogatsze pakiety.
W dodatku widziałem poradnik dla wstawienia dodatkowej pamięci flash z możliwością przełączania się między kościami - zmiana softu jednym przyciskiem :mrgreen:

Generalnie w Oplu zasada jest taka:
czerwony kabel stały plus, czarny plus po zapłonie, brązowy masa.

Klor

Astro-maniak
Posty: 100
Rejestracja: 25 cze 2016, 19:33
Auto: J i K
Województwo: mazowieckie
Pomocny: 1 raz

#32

Nieprzeczytany post autor: Klor »

FalconTech pisze:QR_BBPOST A jak firmowy soft nie wspiera usb-stotage a mamy już router z USB, to masz z tym problem.
Proponuję czytać całą wypowiedź a nie wyrywać zdania z kontekstu.
FalconTech pisze:QR_BBPOST Dla mnie to stanowi problem.
Oczywiście, że stanowi problem bo trzeba jakoś uzasadnić swoją rację w internecie :twisted:
FalconTech pisze:QR_BBPOST Do tego weź wytłumacz pokoleniu X, że ma sobie to z chmury ściągnąć :?
Codziennie sobie to tłumaczę, z powodzeniem. Widać, że nie wiesz jak to działa. Plików się nie ściąga po instalacji klienta np. Dropbox pracujesz z plikami na lokalnym dysku a te synchronizowane są w chmurze.
FalconTech pisze:QR_BBPOST Za to nie widzę konfiguracji dla WPS i pamięci USB.
To może to i dobrze bo WPS to zło.
FalconTech pisze:QR_BBPOST Zamówię większą kość flash jak ją wpakuję (tu to dopiero rzeźba się zacznie) to sprawdzę bogatsze pakiety.
Poczytaj o extroot. Wiem, że mogę nie budzić zaufania ale wiesz ja to truskawki z cukrem...
Ostatnio zmieniony 09 paź 2016, 11:30 przez Klor, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
FalconTech

Server Admin
Posty: 5505
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:30
Imię: Paweł
Auto: NaN
Województwo: dolnośląskie
Wdzięczny: 14 razy
Pomocny: 28 razy
Kontakt:

#33

Nieprzeczytany post autor: FalconTech »

Klor pisze:QR_BBPOST To może to i dobrze bo WPS to zło.
PIN WPS uważam za zło, bo idzie to złamać w kilka godzin.

A resztę uznam za próbę narzucania swojego zdania. Pracuję na codzień z siedmioma produktami od Google (map nie liczę) i wiem co gdzie się sprawdza a gdzie generuje problemy. Więc proszę nie wciskaj mi na siłę czegoś czego nie chcę.
Na razie serio drukarka zostanie dyskiem sieciowym, tylko zawału nie dostań ;)

Generalnie w Oplu zasada jest taka:
czerwony kabel stały plus, czarny plus po zapłonie, brązowy masa.

Klor

Astro-maniak
Posty: 100
Rejestracja: 25 cze 2016, 19:33
Auto: J i K
Województwo: mazowieckie
Pomocny: 1 raz

#34

Nieprzeczytany post autor: Klor »

FalconTech pisze:QR_BBPOST PIN WPS uważam za zło, bo idzie to złamać w kilka godzin.
Super o ile dobrze pamiętam to PIN WPS jest wymagany przez standard WPS. Nie w kazdym produkcie można to wyłączyć.
FalconTech pisze:QR_BBPOST Pracuję na codzień z siedmioma produktami od Google (map nie liczę) i wiem co gdzie się sprawdza a gdzie generuje problemy.
To zostaje Dropbox, OneDrive i pewnie parenascie innych.
FalconTech pisze:QR_BBPOST Więc proszę nie wciskaj mi na siłę czegoś czego nie chcę.
Możesz sobie odmrozić uszy na złość.
FalconTech pisze:QR_BBPOST Na razie serio drukarka zostanie dyskiem sieciowym, tylko zawału nie dostań
Jak dla mnie możesz też nią prasować. Już pisałem, że posypuję truskawki cukrem?

ODPOWIEDZ