Co wozicie w bagażniku?

Usunięty użytkownik 861235

Co wozicie w bagażniku?

#41

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 861235 »

W bagażniku...
Warto sprawdzić co się wozi pod przednimi fotelami... :mrgreen:

Moja dziewczyna śmigała fką dzień w dzień do roboty, byliśmy na zakupach, kupiła zapaszek do auta, po jakimś czasie drugi.
Tak jak Ja jara szlugi.
Astrą rzadko jeździłem...
Któregoś dnia w lato wsiadam do samochodu, i tak coś dziwnie pachnie...
Niby odświeżająca moc wanili i czegoś tam jeszcze ale coś mocniejszego się przebija i drażni nos.
Jadę.
Otwieram okno, klimy nie ma, przewiało, jest ok.
Papieros też skutecznie zabija otoczenie.

No ale coś to mocniej daje się we znaki.
Rozglądam się po aucie, nic nie widać.
Posprzątam trochę, jakaś butelka z tyłu wystaje z pod fotela pasażera, no to ją ciach i ręka głębiej, a nóż coś jeszcze jest...

Było, dwa średnie jabłka w zaawansowanej fazie fermentacji....

O fuuuuj...

Nawet nie były spleśniałe tylko sfermentowane, taki jabolowy zapach.
Teraz trochę żałuję że je wyrzuciłem, dobry start na fermentację w beczce, więcej jabłek, trochę cukru, potem przedestylować i spirytus jabłkowy mmmm

Ponoć im podlejdze wino tym lepszy destylat :mrgreen:

Także warto włożyć rękę pod przednie fotele ;)

Awatar użytkownika
Dickies

Astro-maniak
Posty: 796
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:53
Auto: Inne
Silnik: 2.0/2.2
Województwo: zachodniopomorskie
Pomocny: 1 raz

#42

Nieprzeczytany post autor: Dickies »

Digyl pisze:QR_BBPOST Także warto włożyć rękę pod przednie fotele
Warto,ale ostrożnie. Dawno temu wsadzilem tak łape w aucie znajomego i bardzo żałowałem, telefon mi wypadl z kieszeni, wsadziłem łape, widziałem jakąs drewniana końcówkę wystajacą spod fotela, ale pod nim była... maczeta, tak sobie rozciałem łape,że.....

...wolałbym trafić na jabłko w każdym razie :D :mrgreen:

EDIT:
EDIT:

ale to nic, kiedys mi na warsztacie gość zostawił Golfa, kumpel mnie woła, jak z niego ziołem wali, okrutnie.
No masakra wewnatrz jak na plantacji :D Mówie niemożliwe, musi coś być w aucie, pod fotelem w plastikowych kubkach pofoliowanych na miekko ze dwie uncje towaru były... Przy odbiorze gosciowi napomknalem to wzruszył ramionami, mówił,ze zapomnial wyjac, ze to na wlasny uzytek ( w sumie wierze bo były topy z krzaka cale, zadnych torebek itd) No ale... ryzykant....

EDIT:
A kiedyś dla jaj, jechalismy w 4 osoby w trójke się zgadalismy, kumpel z pół kilo mąki zawinął w szary papier, pozaklejał i na placu z autami wrzucił do X5 które mieliśmy rozbierać :D :D :D no i ten jeden nieswiadomy to znalazł :D :D odrazu widać po nim było,że cos nie tak, cały dzien spiety :D na koniec jak wracalismy nas zawołał i pokazał co znalazł, cały dzien rozkminiał co z tym zrobic czy wyrzucic czy co, ale na koniec stwierdzil,ze musi nam powiedziec - dobry kolega, ale jak mu powiedzielismy prawde to sie wkurzył :lol: :lol: :lol: :lol:
Kiedyś Astra H 1.6 16v XER 2009' technical grey

Usunięty użytkownik 861235

#43

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 861235 »

" kumpel z pół kilo mąki zawinął w szary papier" hy hy :mrgreen:

Musiał mieć mocną rozkimnę co z tym zrobić, czy to okazja i hajs się poleje czy go będą bandity potem ścigać jak przygarnie. Gdzie jest towar!? :lol:

Awatar użytkownika
mk5

Moderator Forum
Posty: 6254
Rejestracja: 10 sty 2013, 21:21
Imię: Marek
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.9TDI
Województwo: lubelskie
Wdzięczny: 96 razy
Pomocny: 114 razy

#44

Nieprzeczytany post autor: mk5 »

Dickies pisze:QR_BBPOST
Digyl pisze:QR_BBPOST
EDIT:

ale to nic, kiedys mi na warsztacie gość zostawił Golfa, kumpel mnie woła, jak z niego ziołem wali, okrutnie.
:
Zapytam skromnie: Skąd wiedziałeś jak zioło wali? :D

Awatar użytkownika
Dickies

Astro-maniak
Posty: 796
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:53
Auto: Inne
Silnik: 2.0/2.2
Województwo: zachodniopomorskie
Pomocny: 1 raz

#45

Nieprzeczytany post autor: Dickies »

mk5 pisze:QR_BBPOST Zapytam skromnie: Skąd wiedziałeś jak zioło wali?
No to chyba każdy wie, uprzedzam nie paliłem ani nie palę bo nie lubię (tak próbowałem :) ), ale z choinki się nie urwałem, miałem kolegów jako nastolatek :lol:

Tu gdzie mieszkam jak cie złapią do kontroli i masz torbe palenia przy sobie to ci oddaja nawet o nic nie pytaja, w domu możesz mieć 3 drzewka, mogą skonfiskować i dać smieszną karę pieniężną. Jeden krzak to nawet mandatu nie dostaniesz.
Schody są jak masz w domu wagę,woreczki.... no to wtedy może być nieciekawie.
Kiedyś Astra H 1.6 16v XER 2009' technical grey

Awatar użytkownika
Niebiesky

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:13
Imię: Piotr
Auto: Astra H 2005r. 1.4 LPG KOMBI
Silnik: Z14XEP
Województwo: kujawsko-pomorskie

#46

Nieprzeczytany post autor: Niebiesky »

Czy wy też wozicie w kufrze narzędzie szybkiej obrony czy tylko ja taki zabezpieczony? :D Stary amortyzator klapy bagażnika pięknie służy jako pałka teleskopowa :mrgreen:

msilent

Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 16 maja 2018, 22:36
Auto: Astra H
Silnik: 16XER
Województwo: śląskie

#47

Nieprzeczytany post autor: msilent »

Młotek do odbijania koła od piasty jeżeli by się zapiekło a trzeba by wymienić, dodatkowe wycieraczki - już mi kiedyś ukradli :twisted:

SebaStaś

Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 13 lut 2016, 17:44
Imię: SEBA
Auto: Astra J Sedan
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

#48

Nieprzeczytany post autor: SebaStaś »

Niebiesky pisze:QR_BBPOST Czy wy też wozicie w kufrze narzędzie szybkiej obrony czy tylko ja taki zabezpieczony? :D Stary amortyzator klapy bagażnika pięknie służy jako pałka teleskopowa :mrgreen:
W bagażniku, ja pałkę teleskopową worze w drzwiach kierowcy :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Misza

Astro-maniak
Posty: 1491
Rejestracja: 01 sty 2015, 19:32
Imię: Michał
Auto: ASTRA J COSMO AT; Forester SF 2.0
Silnik: A16LET
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Ełk
Wdzięczny: 4 razy
Pomocny: 11 razy
Kontakt:

#49

Nieprzeczytany post autor: Misza »

Zależy którym samochodem. W Astrze standard: płyn do spryskiwaczy, olej, apteczka.
Ciekawiej w Subaru: karczownik, siekiera, szpadel, saperka, linka holownicza, rękawice robocze ;-)
- Wydaje mi się, że nawet swoją Astrą bym przejechał tą drogę, bez większych problemów
- Zakopałbyś się. widać już zboczone myślenie użytkownika Subaru

Awatar użytkownika
topiq77

Astro-maniak
Posty: 2083
Rejestracja: 21 lip 2018, 18:49
Imię: Grzegorz
Auto: Astra H HB 5D
Silnik: Z18XE
Rocznik: 2005
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Puławy
Wdzięczny: 4 razy
Pomocny: 81 razy

#50

Nieprzeczytany post autor: topiq77 »

Przyzwyczajenie z Corsy, dwa zestawy kluczy płaskie i nasadowe + skrzynka z torxami, wszelkie płyny ustrojowe + szmatki, rękawice jakiś zmywacz do hamulców, wd40. Nawet żona mi na to skrzynkę zakupiła z wieczkiem. Zapas (bo LPG), gaśnica, apteczka. Ale to na czas aż skończę pilniejsze naprawy pod maską a potem się mam nadzieję wyzbędę połowy balastu. Asterka pojemnością bagażnika nie grzeszy a i pełny zapas sporo zajmuje, więc zakup dojazdówki w najbliższym czasie.

ODPOWIEDZ