Co wozicie w bagażniku?

Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4502
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,285kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

Co wozicie w bagażniku?

#51

Nieprzeczytany post autor: Automat »

topiq77 pisze:QR_BBPOST Asterka pojemnością bagażnika nie grzeszy
Też mi się wydawało,że jest sporo miejsca...ale wysoki pasażer z przodu i z tyłu za nim najlepiej już pakować jakiegoś malucha,bo duży będzie się zadręczał własnymi nogami :lol: .Bagażnik chwilowo starcza,ale rusztowanie na dach już nabyłem :D .

Awatar użytkownika
topiq77

Astro-maniak
Posty: 2083
Rejestracja: 21 lip 2018, 18:49
Imię: Grzegorz
Auto: Astra H HB 5D
Silnik: Z18XE
Rocznik: 2005
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Puławy
Wdzięczny: 4 razy
Pomocny: 81 razy

#52

Nieprzeczytany post autor: topiq77 »

No i to w karawanie. A u mnie w HB i tak więcej miejsca niż w CC, to tego półka wyżej niż w CC więc tragedii nie ma. Aczkolwiek nawet te klucze wiele nie zajmują, bo dość płaska skrzynka i komplet płaskich zawinięty w szmaciany futerał mieści się w szczelinę za zapasowym kołem. A i ja spokojniejszy, że w razie czego w trasie do świecy dotrę, czy coś luźnego dokręcę (różnie bywa). Za to skrzynka ze szmatami i różnymi płynami mniej ważnymi jest jak najbardziej szybko przenośna do piwnicy w razie potrzeby większej pojemności ( z kobietami na wakacje, ja w plecaku one w dwóch walizach ;).

Awatar użytkownika
Dickies

Astro-maniak
Posty: 796
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:53
Auto: Inne
Silnik: 2.0/2.2
Województwo: zachodniopomorskie
Pomocny: 1 raz

#53

Nieprzeczytany post autor: Dickies »

Automat pisze:QR_BBPOST,ale rusztowanie na dach już nabyłem :D .
Bardzo huczy?

Byłem w szoku po montażu belek w Bmw.... O wiele głośniej w kabinie, nie wiem czy się nie wyglupie mówiąc,że głośniej z samymi belkami jak z bagaznikiem.

Swoją drogą od jakiś 10 lat zbieram się za zakup bagażnika....Nie żebym potrzebował,wiem tak,to chore....ale mi się zwyczajne bardzo podoba auto z bagaznikiem na dachu :oops:
Kiedyś Astra H 1.6 16v XER 2009' technical grey

Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4502
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,285kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

#54

Nieprzeczytany post autor: Automat »

Dickies pisze:QR_BBPOST ....ale mi się zwyczajne bardzo podoba auto z bagaznikiem na dachu
Mnie także :D .Lubię pełne bojowe wyposażenie-tak mi zostało z wypraw po Europie.Belki mam o opływowych kształtach od Davida z Forum,a Boxa Thule(srebrny) 550 dm3 od kuzynki z Norwegii.Zamontowałem całość na dachu Opla mojej sąsiadki (była taka potrzeba)aby spojrzeć(zrobiłem fotkę,poszukam)na mocowania i ocenić pewność konstrukcji.Było OK.Tak lubię: full paliwa,bagażnik na dachu,hak z tyłu ...a na haku jeszcze rower :lol:
Z bagażnikiem na dachu mojej Aśki jescze nie jechałem,z samymi belkami także nie jechałem.O wrażenia pytaj Dawida75...może sam się odezwie :) .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2018, 23:02 przez Automat, łącznie zmieniany 7 razy.

Awatar użytkownika
creative04

Astro-maniak
Posty: 176
Rejestracja: 14 lip 2017, 9:30
Imię: Bartłomiej
Auto: Astra J 1.3 CDTI 95KM
Silnik: A13DTE
Rocznik: 2011
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Wdzięczny: 1 raz

#55

Nieprzeczytany post autor: creative04 »

W czym trzymacie narzędzia w bagażniku? Ja mam coś takiego i powiem, że trochę za dużo miejsca zajmuje, szukam czegoś mniejszego. Mam tam 2 klucze do kół, śrubokręty w małym pudełku, żarówki i mikrofibry z pięć.

Obrazek

Awatar użytkownika
kawi92

Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 07 lis 2019, 19:41
Imię: Mateusz
Auto: Astra J Enjoy
Silnik: A16XER
Rocznik: 2011
Województwo: mazowieckie
Wdzięczny: 3 razy
Pomocny: 1 raz

#56

Nieprzeczytany post autor: kawi92 »

Dojazdówka, gaśnica, narzędzia i pusta przestrzeń :D

Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4502
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,285kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

#57

Nieprzeczytany post autor: Automat »

Szczęśliwy człowiek nic nie potrzebuje ...przydałaby mi się ta pusta przestrzeń :).Moją ładowność zmniejsza koło zapasowe i parę skrzyneczek,które nieustannie wożę.W nich podręczne narzędzia,gaśnicę,olej,płyn do spryskiwacza i chłodnicy,akcesoria cmentarne,dwa kable do akumulatora...i pokrowiec na auto).

Usunięty użytkownik 830064

#58

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 830064 »

Bagażnik spory (580l), to miejsca na wszystko pod dostatkiem:

Obrazek

Koło zapasowe, podnośnik trapezowy, rozkładany klucz do kół, skrzynka z narzędziami, płyn do szyb, woda, chusteczki nawilżane, apteczka, gaśnica, żarówki, ręczniki papierowe, szmatki, parasol, mata na szybę, smycz i miska dla psa.

soszo

Astro-maniak
Posty: 818
Rejestracja: 21 mar 2017, 17:08
Imię: Tomek
Auto: ix 20
Silnik: 1.6 Pb
Województwo: łódzkie
Pomocny: 3 razy

#59

Nieprzeczytany post autor: soszo »

Ja w bagażniku mam linkę holowniczą, apteczkę, wkrętak z wymiennymi bitami i małymi nasadkami, żarówki, parasol? to chyba drugi bo pierwszy jeździ w schowku. Wszystko utykam pod pokładem na wierzchu jest tylko składana skrzynka jak trzy posty powyżej. W hyundai mam specjalne korytko pod sztywną acz wyjmowaną półką. W astrze też wszystko chowałem obok koła zapasowego (linka i pudełko z wkrętakiem) Żarówki i miękką apteczkę wciskałem pod klapkę bezpieczników z prawej strony. Po za tym koło i standardowy zestaw (klucz, lewarek)
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.

Awatar użytkownika
Automat

Astro-maniak
Posty: 4502
Rejestracja: 06 gru 2015, 13:06
Imię: Jan
Auto: Astra H CARAVAN Pb+LPG
Silnik: Z18XE,125 KM,285kkm
Rocznik: 2005
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska
Wdzięczny: 21 razy
Pomocny: 68 razy

#60

Nieprzeczytany post autor: Automat »

weuek pisze:
15 lis 2019, 10:51
Bagażnik spory (580l), to miejsca na wszystko pod dostatkiem:
Ooo...Paweł poniósł klapę - nawet tu ładnie i jest porządek :roll:.
NIKT do tej pory nie pochwalił się,gdzie wożą wysoki oktan( np. CH3OH czy C2H5OH ) :D . Mnie jak już się zdarzy to zimą w zbiorniku paliwa.Chętnie zajrzałbym do bagażnika Dygila ;) - a może już go kontrolowali :) ?
Jak tam Marcinie -masz bagażnik ??? Ciekawe czy się odezwie :) .Na pewno ma cały kufer grzybów :D .

ODPOWIEDZ