vt astra caravan

Czyli wirtualne zmiany Twojego auta
Taktownie

Astro-maniak
Posty: 367
Rejestracja: 27 cze 2007, 16:02
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Nidzica
Kontakt:

vt astra caravan

#1

Nieprzeczytany post autor: Taktownie »

czy ktoś mogłby wykonac vt mojej astry? chodzi mi o kilka opcji. Pierwsza to taka żeby auto zrobić na oryginał z fabryki, czyli czarne zderzaki, pomaranczowe kierunki i nowy lakier.
Druga to aniolki czarne grill z wersji poliftowej, zderzaki w kolorze nadwozia z ramkami wokol szyb i bez. trzecia to projekt wg wlasnego uznania. auto ma byc albo ładne, albo oryginalne(fabryczne) nie lubie spojlerow, progow i zderzakow 3 mm od ziemi, auto ma być schludne ;)

To jak?

Ktoś pomoże?

Obrazek

Ada$

Astro-maniak
Posty: 542
Rejestracja: 09 lip 2007, 19:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ok.Płocka
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Ada$ »

Daj zderzaki całe w kolor i zdejmij listwy :P

i z tyłu nalep znaczek 1.4 8V :D [ o ile to twoja c20xe ;) ]

Zdziwienie będzie po stronie innych uczestników ruchu :mrgreen:

Taktownie

Astro-maniak
Posty: 367
Rejestracja: 27 cze 2007, 16:02
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Nidzica
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Taktownie »

no zdziwienie jest, ale fajnie jakby było jeszcze większe, ale to już inna historia. Chcialbym najpierw zobaczyc jak to bedxzie wygladac bo przylepilem listwy i nie wiem czy mi sie to teraz podoba, niby ładnie ale mam mieszane uczucia. RAz mi się podoba bardzo i chcialbym pojsc w strone aniołków,chromowanych wydechow w zderzaku, a zaraz jak popatrze to chcialbym to zdjac i zrobic z niej serię ale koniecznie z nowym lakierem. Napewno sam nowy lakier da super efekt, ale ciekawi mnie jak to bedzie wygladac w roznych opcjach..

Adaś, moze podjąbyś się wyzwania? Z tego co widze to sie bawisz w to i całkiem nieźle Ci to wychodzi wiec moze zajmiesz sie moim caravanem? ;)

Ada$

Astro-maniak
Posty: 542
Rejestracja: 09 lip 2007, 19:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ok.Płocka
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Ada$ »

Zapraszam na gg
Opel Astra F by Irmscher

ODPOWIEDZ