Astra H Sedan (aallen)

Czyli wirtualne zmiany Twojego auta
aallen

Astro-maniak
Posty: 153
Rejestracja: 22 gru 2008, 0:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: aallen »

NAITOP, dobra robota
Jedynie co dziwnie wyglada to to miejsce przy przednim zderzaku gdzie widac ewidentnie stary :)

troszke pozwolilem Naitop przerobic to sobie. Mam nadzieje ze sie nie gniewasz

Obrazek

tyle ze teraz z kolei jest strasznie szeroki

daft

Astro-maniak
Posty: 140
Rejestracja: 21 gru 2008, 22:06
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: daft »

jak sie chce sportowy wyglad to sie kupuje OPC, a nie z 1.6 robi Bog wie co - to moje zdanie na ten temat. a jak juz tak bardzo chcesz cos zmieniac to posluchaj opinii kolegow i kupuj cos z gotowych rozwiazan np. Steinmetz/Irmscher, inaczej zrobisz z auta choinke.
pozdrawiam.

aaa, ladnie przerobione zdjecie, tylko te brewki... no nic, o gustach sie nie dyskutuje :)

aallen

Astro-maniak
Posty: 153
Rejestracja: 22 gru 2008, 0:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: aallen »

to tylko Virtual Tuning i nie jest tak ze zaraz zostanie przerobiony tak jak na zdjeciu. Powiedzialem juz ze nie jestem zwolennikiem "choinkowosci" w autach w innym temacie a to tylko ze tak ujme prototyp ;p.

daft wszystko ładnie pieknie ale nie zapominaj ze Astra 3 Sedan ma troche inne wymiary.

Przykładowo Opel Astra GTC 4290 / 1794 / 1435 rozstaw osi: 2614 mm
Opel Astra Sedan 4587 x 1753 x 1458 mm rozstaw osi: 2703 mm


Dlatego wydaje mi sie ze to co powiedział TOMASBYT jest prawdą i jeszcze nie ma zbyt wielu opcji Steinmetza tudzież Irmischera dla Astry 3 w wersji Sedan.

Pozatym chce miec samochod ktorego nie bedzie mialo wiele osob a sedan jest taki ze malo jest go na drogach. a przerobionych nie bedzie prawie wogole. Wersji OPC nie kupilem bo takowej Opel nie przewiduje dla Sedana.

Jezeli jednak ktos znajdzie jakies ciekawe oferty ktore moze sie w koncu pojawia to będe wdzięczny :)

Usunięty użytkownik 3235

#24

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

aallen, na pewno przód jest ten sam, więc zawsze można zmienić zderzak na ten od GTC lub OPC, potem grill w zależności czy ma być od wersji 3d czy 5d bo do sedana będzie taki sam od 5d. Z tylnym zderzakiem natomiast może być problem, bo raczej jeszcze zbyt dużego wyboru nie ma.

aallen

Astro-maniak
Posty: 153
Rejestracja: 22 gru 2008, 0:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: aallen »

a mi sie wydaje jest taki bardziej masywny ale moze sie mylę . analyzer nie kojarzysz moze czy mozliwa jest wymiana i jesli tak to skad mozna dostać taką wersje drążka zmiany biegow. Napewno kojarzyszt ten taki kwadratowy lekko

Obrazek

Usunięty użytkownik 3235

#26

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

To jest gałka od OPC, bo zdjęcie przedstawia wersję OPC. Widać to np. po siedzeniach, zegarach, kierownicy, gałce.

aallen

Astro-maniak
Posty: 153
Rejestracja: 22 gru 2008, 0:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#27

Nieprzeczytany post autor: aallen »

ale jest taka gałka bez napisu OPC. Widzialem dzis W astrze Twin Top. Kojarzysz czy mozna to kupic? I oczywiscie jak z montazem?

Usunięty użytkownik 3235

#28

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Ja taką widziałem tylko w OPC, ew. w pakiecie OPC. Masz skrzynię 6 biegów?

:arrow: [External Link Removed for Guests]

aallen

Astro-maniak
Posty: 153
Rejestracja: 22 gru 2008, 0:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#29

Nieprzeczytany post autor: aallen »

analyzer64 pisze:Ja taką widziałem tylko w OPC, ew. w pakiecie OPC. Masz skrzynię 6 biegów?

:arrow: [External Link Removed for Guests]
xD zapomnialem o tym. :mrgreen: dorobi sie albo bedzie w domyśle xD

heh dobra odpuszczam to. myslalem ze sa to identyko gałki jesli chodzi o dzialanie i ze mozna podmienic a roznia sie tylko wygladem. Widac jest inaczej

morieris

Astro-maniak
Posty: 3359
Rejestracja: 20 wrz 2007, 21:09
Imię: Wojtek
Auto: F cabrio i G kombi
Silnik: X16SZ i 22DTR
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Natolin
Kontakt:

#30

Nieprzeczytany post autor: morieris »

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ