Astra F 5d HB by VRx

Czyli wirtualne zmiany Twojego auta
VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Astra F 5d HB by VRx

#1

Nieprzeczytany post autor: VRx »

Zacznę od małego wstępu:
Moją Asterkę w oryginale można obejrzeć tutaj.
Jak już wspomniałem w tamtym wątku, nie jestem zwolennikiem oklejania samochodu toną spojlerów, ani też żyłowania silnika bo nie ma to sensu. Drogi jakie mamy takie mamy, spojlery łatwo urwać, połamać, a rozpędzić się na kręconym silniku nie ma gdzie ;)
Dlatego mój VT można nazwać planem tunningu o ile finanse pozwolą. Jest to takie lekkie poprawienie fabryki.

[External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]

Przodu jeszcze nie zrobiłem, ale z nim mi się dłużej zejdzie bo odpowiednich fotek szukam z lampami i grillem :D

A tu jeszcze dwie fotki z inną wersją lamp tylnych:

[External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]
Ostatnio zmieniony 07 lip 2007, 10:02 przez VRx, łącznie zmieniany 3 razy.

YaccoS

Astro-maniak
Posty: 257
Rejestracja: 07 kwie 2007, 17:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ndg/gdynia/elbląg
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: YaccoS »

widze zmiany delikatne niewielke ale to dobrze też to popieram mniej deliktaniej i lepiej niż zbyt przesadnie i kiczowato Widze usuniętą klamkę z tyłu przyciemnione szybki lampy białe (pewnie monochromatycznie zrobione) i listwy boczne w kolorze i klamke na przednich drzwiach Pracuj dalej i nabywaj doświadczenia w vt Poza tym to fajna zabawa przerobic swoje autko

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: VRx »

Szczerze to do VT zachęciła mnie Wasza modyfikacja Asterki Juniora. Przejrzałem tutoriale o VT i wyglądało prosto, łatwo i szybko, w rzeczywistości jest dość łatwo ale nie za szybko, chyba że nie zależy komuś na jakości.
Lampy mi się podobają w stylu GSI czyli czerwony dół i szara góra, ale zacząłem modyfikować inną wersję z mono lampami i tak zostało (ale to nie problem przekleić).
Klamka drzwi i tylnej klapy usunięta tak jak słusznie zauważyłeś, poza tym oznaczenia.
Na zdjęciu boku jeszcze felgi średnio o rozmiar większe. Na pierwszych trzech fotkach jest też obniżony lekko. Felg nie zamierzam zmienić bo te mi się podobają i są raczej mało spotykane w Polsce.
Poza tym jakieś tam braki lakieru w wyniku otarć zostały zatuszowane (zderzak).
W planach małych modyfikacji real mam przyciemnienie szyb, a VT dało mi jakiś tam obraz jak to się będzie prezentować.
Największy problem stanowią dla mnie odbicia na lakierze elementów które nie były widoczne na zdjęciu albo refleksy światła, bo podczas usuwania np. klamek jest to trochę widoczne.
A zobaczyć swoje auto przerobione to faktycznie spora satysfakcja, jeszcze żeby tak łatwo było real zrobić ;-)

YaccoS

Astro-maniak
Posty: 257
Rejestracja: 07 kwie 2007, 17:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ndg/gdynia/elbląg
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: YaccoS »

pamietam swoje pierwsze prace w VT były beznadziejne. niby długo nad nimi siedzialem a wygladaly jakbym w posciechu je robil. teraz jest troche lepiej zresztą chyab widac Mam kilka prac na forum ale swojej astry jakos nie moge zrobic Po pierwsze zdj to nie sa takie jak te "katalogowe" swietnej jakosci i trudno sie je przerabia... Jesli vt to polecam Jacka Kołodziejczyka vel Iacoski projektuje dla neogesign robil tez prace dla gazety gt Dużo sie nauczyłem podgladając jego styl i prace

[ Dodano: 2007-06-29, 13:10 ]
[External Link Removed for Guests] polecam stronkę VT najwyższych lotów

Szegi

Astro-maniak
Posty: 2153
Rejestracja: 05 cze 2007, 21:08
Imię: Kacperek
Auto: Astra F
Silnik: Ce20eNE
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Drzycim / Bydgoszcz

#5

Nieprzeczytany post autor: Szegi »

Ladna Astra, ani za grubo a nie za cienko. Najbardziej mi sie podobaja fele.
[External Link Removed for Guests]
--------------------------------------------------------------

rafal1

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 26 cze 2007, 19:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: brwinow
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: rafal1 »

tak w sam raz fajnie! jak zrobiles lampy ? spray czy okleina?

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: VRx »

Hehe nie wiem czy zauważyleś ale to dział o Virtual Tuningu więc odpowiedź jest jedna - tak jak całą resztę w photoshopie :mrgreen:
bez urazy

rafal1

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 26 cze 2007, 19:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: brwinow
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: rafal1 »

NIE URAZU NIE MA ale black by pasowal do twojego stylu ja wole troche wiecej agresji p.s masz super kolor moj AUTO-SHENK troche przyblakl :P

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: VRx »

Masz rację że do blendy pasowałyby takie jak na pierwszych trzech fotkach, ale ze względu na przepisy z chęcią przygarnąłbym jednak takie jak na 4 fotce

Gość

#10

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam kolegów:-)

[ Dodano: 2007-08-19, 23:20 ]
pytanie mam z kim sie kontaktowac odnosnie lepek klubowych na ma ASTERKE


POSTY NIE NA TEMATU

tu masz informacje : [External Link Removed for Guests]
Ostatnio zmieniony 19 sie 2007, 23:24 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ