Astra F by Adrian_GTC

Czyli wirtualne zmiany Twojego auta
Adrian_GTC

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 15 maja 2007, 6:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Astra F by Adrian_GTC

#1

Nieprzeczytany post autor: Adrian_GTC »

Nudziło mi się odrobine, a że Asia miała porobione pare fotek w terenie to pomyślałem, że nad jedną popracuje... Nie chciałem przesadnych przeróbek stąd dodane tylko nowe kółka, lekko "wypolerowane" lampki i dwukolorowy lakier. Oczywiście usunięte listwy i kierunki boczne. Nie kręcą mnie takie rzeczy jak atrapa bez oznaczeń, czy spojlery do gleby... dlatego więcej z serii niż z tuningu ale i tak taką Asie chciałbym mieć :)

Przed przeróbkami:
[External Link Removed for Guests]
Po przeróbkach:
[External Link Removed for Guests]
zobacz >> [External Link Removed for Guests] oraz [External Link Removed for Guests] // [External Link Removed for Guests]

leniuch

Astro-maniak
Posty: 123
Rejestracja: 28 cze 2007, 16:09
Imię: Leniuch
Auto: Zafira B
Silnik: A18XER
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

#2

Nieprzeczytany post autor: leniuch »

Nawet fajny pomysł. Podobają mi się dwukolorowe pojazdy. U mnie po Zgierzu jeździ Astra pomalowana w sposób - niebieski dół, biała góra. Łączeniem jest jakby "fala" lub coś w podobie. Z tyłu białe lampy, przodu nie widziałem ;) Fakt faktem, efekt dość ciekawy.
Obrazek [External Link Removed for Guests] & [External Link Removed for Guests]

Szegi

Astro-maniak
Posty: 2153
Rejestracja: 05 cze 2007, 21:08
Imię: Kacperek
Auto: Astra F
Silnik: Ce20eNE
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Drzycim / Bydgoszcz

#3

Nieprzeczytany post autor: Szegi »

Łeee, no zajefajna ta Astra. Ladne kolory, czarne felgi. Tylko wiesz moglbys inne lampy przednie dac, ale ogolnie dla mnie bomba!
[External Link Removed for Guests]
--------------------------------------------------------------

dzajant

Astro-maniak
Posty: 671
Rejestracja: 27 lut 2007, 11:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: dzajant »

fajnie podobaja mi sie te kolorki :)
[External Link Removed for Guests]

FeniX2X

Astro-maniak
Posty: 81
Rejestracja: 18 cze 2007, 8:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: FeniX2X »

No...zawsze mnie kręciło takie malowanie,sam chcialbym miec tak swoja astre pomalowana,no moze nie w takich kolorach.Fajnie ci to wyszlo :lol:
Astra ma już nowego szczęśliwego kierownika :)
------------------------------------------------

------------------------------------------------

Andy

Astro-maniak
Posty: 238
Rejestracja: 24 kwie 2007, 21:40
Imię: Andrzej
Silnik: X16SZ
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Andy »

A moim zdaniem dla odmiany KLASA :arrow: dałeś radę tak nie wiele trzeba aby efekt był zaje...fajny moje GRATKI :!:

Taki VT cieszy oko :!:

YaccoS

Astro-maniak
Posty: 257
Rejestracja: 07 kwie 2007, 17:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ndg/gdynia/elbląg
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: YaccoS »

Praca nie jest pierwsza klasa ale nie o to w tym wszystkim chodzi,powiedzmy ze szybke i alusa wycinales po kilku browarkach to uznamy prace za bardzo dobra :D chyba nakladales lakier bez maski i wariacji bo male niedociagniecia sa ale ogolnie jest ok, jedna z lepszych prac na forum, nie przesadzona i stylowa, pewnie nie ciezko bylo dwustopniowy lakier zrobic po tej linii ale liczy sie pomysl :) na przyszlosc uwazaj z usuwaniem listw klamek kierunkow itp bo jeszcze troche lub inne zdjecie i bys za bardzo matowy lakier zrobił ale i tak wyszło bardzo dobrze, szacuneczek za poświecenia czasu w programach graficznych, postaraj sie skorzystac z kilku programosów do obróbki grafiki bitmapowej a nie ograniczac sie do jednego i moze skorzystaj z jakiegos do 3D jezeli chcesz zaprojektowac jakies ospoilerowanie lub cos innego do VT, naprawde świetnie można się pobawić tylko potrzeba czasu,zapewne znasz ten ból, pozdrowionka :D

Adrian_GTC

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 15 maja 2007, 6:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: Adrian_GTC »

Dzięki Wam za miłe słowa - to motywuje!

YaccoS, ok przyznaje sie bez bicia, że niedociągnięcia są i to spore ale to mój 2-gi w życiu VT... tak więc właśnie mankamenty początkującego wychodzą :) Alus to inna bajka... poprostu mało realistycznie wyglądał za pierwszym razem to wkleiłem krzywo wyciętą trawe hehe :) no i efekt jak bym sie machnął po prostej :) fakt, lakier nakładałem bez maski ale za to z wariacjami... metoda podpatrzona z jakiejś stronki o VT (Photoshop Bible bodaj)... Dwustopniowy lakier w zamyśle miał iść wzdłuż tej linii, bo robiłem różne warianty ale ten wydał mi się najbardziej "spokojny" do sedana. Mat (zapewne chodzi Ci o kolor na dole drzwi) wyszedł mi z powodu banalnego - dwa razy użyłem wariacji, bez powrotu do oryginalnego lakieru i stąd ten efekt. Dopiero stawiam pierwsze kroki ale musze jeszcze troche o tym poczytać, pokombinować i podpatrzeć :) a np. 3DS-a używałem dawno i prawie wszystkiego pozapominałem. Dzięki za słowa krytyki, bo to pozwala dostrzec błędy i niedociągnięcia czasem niezauważalnie dla autora.

Tak BTW, jakbyś miał może jakieś dobre strony / fora lub własne porady to sie nie krępuj, bo VT a ogólnie obróbka grafiki to wciągające (ale i czasochłonne) zajęcie.
zobacz >> [External Link Removed for Guests] oraz [External Link Removed for Guests] // [External Link Removed for Guests]

YaccoS

Astro-maniak
Posty: 257
Rejestracja: 07 kwie 2007, 17:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ndg/gdynia/elbląg
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: YaccoS »

[External Link Removed for Guests] ten koles to VT robi dopiero Można podpatrzeć pare ciekawaych motywów dawno nie aktualizowała stronki ale chyba nie oto chodzi pzdr

Adrian_GTC

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 15 maja 2007, 6:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: Adrian_GTC »

OMFG! Widać, że koleś ma ręke do tego...
zobacz >> [External Link Removed for Guests] oraz [External Link Removed for Guests] // [External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ