Mój Pierwszy VT

Czyli wirtualne zmiany Twojego auta
Gość

Mój Pierwszy VT

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Przedstawiam wam mój perwszy Virtual Tuning takżę proszę o wyrozumiałośc. :)

Seria:
[External Link Removed for Guests]


Tuning:
[External Link Removed for Guests]


I jak Wam się podoba??

gangsta

#2

Nieprzeczytany post autor: gangsta »

z takim autem to widoczny na drodze bys byl z lądu i powietrza

Awatar użytkownika
ClauveR

Administrator
Posty: 4097
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:21
Imię: Mateusz
Auto: Opel Zafira B
Silnik: Z18XER
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: ClauveR »

za jaskrawy ;)

lekko ciemniejszy kolor i będzie OK :D
[External Link Removed for Guests]

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Dzieki chłopaki :) Pozmieniam co nieco i jak bedzie gotowy to wkleje kolejny projekt :)
Pozdro

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: wencik »

A ja powiem tak :P ALUFELGI :P zrób w nich rozstaw śrub 4x100 hehhe

2. Ten ogień zachodzi już na listwe na przednich drzwiach, i czesciowo ją zakrywa, a z tyłu ona nadal jest. Ściągnij od razu listwy.
3. Wlew paliwa? Co on tam jeszcze robi :P

Może jeszcze ciemne szybki
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#6

Nieprzeczytany post autor: Struna »

To mój pierwszy post na tym forum, bo tylko czytałem tematy, ale przy tym nie mogłem się powstrzymać, więc piszę ;)

Ogólnie jak na pierwszy raz to nie jest źle, ale ... zawsze jest jakieś ale :)

1. z przodu tak na prawdę nie widać krawędzi maski a ogień kończy się przed krawędzią auta widoczną na zdjęciu - widać jeszcze kawałek niebieskiego. Ogień bym zrobił do samej krawędzi
2. Tak jak napisał Wencik, ogień zachodzi na listwy, ale nie tylko. Zakrywa też szczelinę między drzwiami a błotnikiem (chyba że przednie drzwi się nie otwierają i "zostały zaspawane"
3. Nie powinieneś zmieniać koloru całego auta. Jedynie kolor główny, a odblaski zostawić tak jak w oryginale. Zauważ że w oryginale od auta odbija się na światło i daje biały kolor, a u Ciebie widać w niektórych miejscach że się odbija, ale daje wyblakły niebieski, przez co jest bardzo nierealistyczny efekt
4. Tak samo zmieniłeś kolory wszystkich szczelin, cieni i załamań światła na karoserii. Wszystko jest niebieskie, a przecież cień jest zawsze czarny :)
5. Wlew paliwa wygląda jakby go tam w ogóle nie było, tylko została naklejona nalepka
6. Jak dla mnie to trochę za duży kontrast między otoczeniem a nadwoziem, no i niedokładnie wykończone krawędzie auta, przez co też widać różnice między otoczeniem i karoserią
7. Próg jest ze zdjęcia o gorszej rozdzielczości niż Astra, w dodatku nie udało Ci się dobrać kolor (ale wiem, że czasami jest ciężko ;))
8. Koła jak już wstawiałeś to trzeba było od razu powiększyć, żeby wypełniły bardziej nadkola
9. Tylne koło wygląda, jakby to była oś skrętna, może tylko ja mam takie wrażenie, w dodatku mógłbyś lekko poruszyć któreś z kół, żeby oba nie stały w tej samej pozycji, ewentualnie przenieść samą wentylnice
10. Nie znam się za bardzo na foliach więc nie wiem czy ostatni punkt będzie trafny, ale przyglądałem się szybom oklejonym na żółto i jak się patrzyło przez obie szyby, to ten fragment był trochę ciemniejszy (trochę ciemniejszy żółty).

Oczywiście ja się nie czepiam i nic nie krytykuję. Komentuje i piszę na co ja bym zwrócił uwagę przy kolejnych tego typu pracach ;)

Powodzenia ;)



Przy okazji - Witam Wszystkich ;)

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: bobi »

jak na 1 raz to bomba ;) , a w ogóle to jest takie stare przysłowie "Człowiek uczy sięna błędach" 8)
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: VRx »

Zgadza się. Człowiek uczy się całe życie. Też uważam że na pierwszy raz to całkiem nieźle. Potranujesz, nauczysz się dobierac elementy i będzie coraz lepiej.
Grunt że masz jakiś własny pomysł. Poza tym nie każdy jest plastykiem

Gość

#9

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Dzieki wszystkim za komentarze :)

Mam nadzieje,ze nastepne projekty bedą lepsze. Napewno nie odrazu uda mi sie zlikwidowac wszystkie usterki ale postraram sie poprawic to co w mojej mocy :)
Drugi projekt prawie gotowy poprawione parze rzeczy ale i tak nie wszystko :)

Struna dzięki za uwagi które wypisałes, postaram się poprawic te elementy :)

Pozdro

[ Dodano: 2007-08-24, 02:14 ]
P.S
Dodaję drugi projekt. Nie poprawiłem wszystkich błędów ale tym razem starałem się zrobic tak zeby fragment gdzie są 2 szyby był ciemniejszy i zeby były widoczne krawędzie drzwi itp.

Tuning:
[External Link Removed for Guests]

Pozdro :)

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: VRx »

I już widać, że jest lepiej...

ODPOWIEDZ