Proszę o pomoc z wyborem kolorku do gsi

Czyli wirtualne zmiany Twojego auta
Awatar użytkownika
gaworek301

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 07 sie 2011, 13:30
Imię: Uki
Auto: Astra f 1994
Silnik: 1.7 TD Isuzu

Proszę o pomoc z wyborem kolorku do gsi

#1

Nieprzeczytany post autor: gaworek301 »

Witam, ostatnio pozbywałem się rdzy z nadkoli więc teraz przydałoby się moją ślicznotkę pomalować. Niestety auto stoi kilka kilometrów dalej, bo mam do wymiany układ wydechowy oraz niedawno zmieniałem sprzęgło, więc autko czeka na mnie a ja w tym czasie nie zamierzam próżnować. Jednak nie posiadam żadnej fotki mojej Asterki. Na necie znalazłem "coś podobnego"... Jako iż autko robiłem w środku na niebiesko tak też prosiłbym o niebieski kolorek w połączeniu z czarnym matem, wzdłuż tej lini profilowej nad klamką. Nie wiem jeszcze czy te kolory będą do siebie pasować i czy lepiej pomalować dół na niebiesko czy górę. W photoshopie jestem kompletnym lajkiem więc sam sobie nei poradzę. Jestem nowym użytkownikiem i jest to moj pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość i o pomoc.

a o to zdjęcie GSi skopiowane z internetu. Jeśli nie nadaje się to prosiłbym o to aby ktoś przerobił inne zdjęcie które lepiej odzwierciedli kolorki.
[External Link Removed for Guests]

Uploaded with [External Link Removed for Guests]

Jeszcze prośba o przyciemnienie tylnej szyby na kolor "dark black" który przyciemni szybkę w 95%, chyba że jaśniejsza szybka będzie wyglądać lepiej do tego koloru.

Pozdrawiam
gaworek301

Falconn

Astro-maniak
Posty: 172
Rejestracja: 21 kwie 2011, 14:51
Imię: Marcin
Auto: Astra
Silnik: 1600
Lokalizacja: Żywiec

#2

Nieprzeczytany post autor: Falconn »

Witaj. Ja również proszę o wyrozumiałość, jako że to moje pierwsze VT :P Ale myśle, że pogląd na sytuacje jakiś tam będziesz miał ;) Tylko jeden problem, nie doczytałem, że ma być bardziej mat i zrobiłem z połyskiem, jak będę miał chwile do poprawie, a na razie wrzucam to.

[External Link Removed for Guests]

Natomiast, na odwrót kolorki ma kolega Edgar w swoim germanie, to też pozwole sobie wrzucić jego asterke. Chyba sie nie obrazi :)
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

Pozdro

P.S. Jeśli Edgar będzie miał zastrzeżenia - topic do kosza poleci ... silvo44

Awatar użytkownika
gaworek301

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 07 sie 2011, 13:30
Imię: Uki
Auto: Astra f 1994
Silnik: 1.7 TD Isuzu

#3

Nieprzeczytany post autor: gaworek301 »

ooo dzieki bardzo za oba rozwiazania ;) Swietnie sobie radzisz z photoshopem, tylko teraz jeszcze bardziej nie wiem jak z tymi kolorami bo w obu przypadkach mi sie podoba ;D srodek sobie zrobilem na taki sam kolor jak Ty wiec wygladaloby super ;)

ODPOWIEDZ