Wymiana licznika

malcin822

Astro-maniak
Posty: 863
Rejestracja: 07 maja 2016, 12:38
Imię: marcin
Auto: astra G
Silnik: Z18XE+lpg
Województwo: zachodniopomorskie
Wdzięczny: 159 razy
Pomocny: 2 razy

Wymiana licznika

#11

Nieprzeczytany post autor: malcin822 »

Poraz kolejny dzieki Marian.Zegar mam juz ogarniety.Pozostaje mi tylko dobrac kolor,i odpowiednie diody,takie ktore wejda bez oporu,by nie uszkodzic folii.

marian paszek

Astro-maniak
Posty: 3585
Rejestracja: 12 lis 2007, 7:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: bydgoszcz
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: marian paszek »

zrob to 1x aporzadnie wyjdzie ciut drożej ale jest pewność efektu . szukaj w sieci temat .biale podświetlenie zegarow astra f . jak trafisz taka tasme to daje się wyginac w kazda str .
temat jest tu - [External Link Removed for Guests]
Ostatnio zmieniony 21 cze 2017, 21:40 przez marian paszek, łącznie zmieniany 2 razy.
marpas 1954

Gość

#13

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Do tej taśmy proponuję założyć stabilizator napięcia. Mam ją w panelu nawiewów i po roku 2 diody się spaliły, a kolejne 3 sobie mrugają.

marian paszek

Astro-maniak
Posty: 3585
Rejestracja: 12 lis 2007, 7:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: bydgoszcz
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: marian paszek »

może kol przyblizyc jaki .na jakie napiecie ?stab 12V potrzebuje minimum 2Vwiecej na wejściu czyli14Vaby dzialal prawidłowo . co będzie jeżeli napiecie zasilania z altka będzie 13,8-9V? odpowiem kupa , nawyjsciu stab będzie napiecie poniżej 12V. wystarczy poczytać ze zrozumieniem note kat stab 12V
marpas 1954

Gość

#15

Nieprzeczytany post autor: Gość »

marian paszek pisze:QR_BBPOST note kat stab
Co poczytać?

Może i będzie mniej, ale chociaż będzie to stałe napięcie, a nie raz 12V a raz 14V.

marian paszek

Astro-maniak
Posty: 3585
Rejestracja: 12 lis 2007, 7:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: bydgoszcz
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: marian paszek »

i tu jesteś w bledzie bo będzie plywal jak zyd po pustym sklepie . stabilizator nie będzie dzialal a jak już to może w 10 % przy napięciu 14 V z altka . poniżej 14V zapomnij o jakiejkolwiek stab. i moze mieć to zgubny wplywna diody.
marpas 1954

ODPOWIEDZ