mechanizm napedu linki predkosciomierza

marian paszek

Astro-maniak
Posty: 3585
Rejestracja: 12 lis 2007, 7:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: bydgoszcz
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

mechanizm napedu linki predkosciomierza

#1

Nieprzeczytany post autor: marian paszek »

jeżeli ktoś po przeczytaniu tego txtu uzna ze zwariowałem to jest w bledzie .
zaszla konieczność wymiany mech napedu linki predkosciomierza w AF 94 rhb silnik x16sz.
po odlaczeniu linki i odkręceniu sruby mocującej . mech nie chciał wyjść co wymusilo uzycie kombinerek po dluzszej mozolnej probie mech się uwolnil ale sila była na tyle duza ze został praktycznie wyrwany i zawisl na jakiejś dodatkowej lincea w kombinerkach pozostal sam korpus mexh bez kola ślimaka . zanim dotarłem z opaska aby to zabezpieczyć to jakim cudem grawitacja wciagnela to do srodka . i nie ma możliwości wyciagniecia ponieważ jest niewidoczne . za pomocą latarki z odpowiednio punktowym swiatlem dojrzalem kolo ślimaka w skrzyni . było czyste . pytanie brzmi co było dolaczone do dolnego p-ktu kola ślimaka mech napedu . to był jakiś elastyczny przewod . do czego jest i po co . kupiłem nowy mech i po zamontowaniu linka się obraca .nie daje mi spokoju po jaka cholerę to było polaczone z dolna czescia ślimaka mech napedu .
Ostatnio zmieniony 08 mar 2017, 17:27 przez marian paszek, łącznie zmieniany 1 raz.
marpas 1954

ODPOWIEDZ