Problem z zmiana biegów w Astra F

Awatar użytkownika
Kapitan

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2017, 13:09
Imię: Lukasz
Auto: Astra F
Województwo: śląskie

Problem z zmiana biegów w Astra F

#1

Nieprzeczytany post autor: Kapitan »

Witam ,jestem tutaj nowy ,mam problem ze zmiana biegów w moim oplu astra f ,opisze tutaj ze mój lewarek bez oporów wchodzi na każdy bieg w efekcie mam wrażenie jakby bieg mi nie wszedł wcale.Dodam ze skrzynia została sprawdzona pod względem uszkodzeń kół zębatych i nie stwierdzono takowych. Macie pomysly co to za przyczyna ,jak taką usterkę usunąć mądrym sposobem?

marcinek84

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 29 gru 2017, 18:39
Auto: Astra H
Województwo: Zagranica - UE

#2

Nieprzeczytany post autor: marcinek84 »

A patrzyłes czy nie ma jakiegoś większego luzu na elementach między drążkiem a skrzynia?

marian paszek

Astro-maniak
Posty: 3585
Rejestracja: 12 lis 2007, 7:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: bydgoszcz
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: marian paszek »

przy luzach to raczej jest problem z trafieniem w odpowiedni bieg

[External Link Removed for Guests] w dziale napraw to sam znajdziesz tematy odnośnie luzow ,regulacji a nawet manual regrneracji skrzyni . wystarczy poczytać i posprawdzać . na tutejszej str masz dzial relacje z napraw i modyfikacji i tez znajdziesz odpowiednie manuale .może masz swiezo wymieniony tzw samolot na wersje z Daewoo -co spowodowalo b plynne przelaczanie bo wsie luzy zostały skasowane i prz prawidłowej reg mech jest to możliwe choć w moim przyp biegi wchodzą płynnie ale jakiś tam opor zawsze wyczuwam .
Ostatnio zmieniony 05 sty 2018, 9:27 przez marian paszek, łącznie zmieniany 3 razy.
marpas 1954

ODPOWIEDZ